Doorgaan naar hoofdcontent

RaboResearch: Transitie van bedrijven naar duurzame economie stagneert

de Duurzame Wereld
RaboResearch: Transitie van bedrijven naar duurzame economie stagneert
RaboResearch: Transitie van bedrijven naar duurzame economie stagneert Uit onderzoek van RaboResearch blijkt dat de transitie naar de duurzame en inclusieve economie bij bedrijven stagneert. Nederlandse bedrijven scoorden vorig jaar een rapportcijfer van 5,7 en dit jaar opnieuw amper een voldoende, een 5,8, op de Nieuwe Economie Index voor Transitie
Lees verder

Minister laten rijkscoördinatieregeling buiten toepassing voor Drentse Zonneroute A37
Minister laten rijkscoördinatieregeling buiten toepassing voor Drentse Zonneroute A37 Minister voor Klimaat en Energie Rob Jetten heeft bekendgemaakt de rijkscoördinatieregeling buiten toepassing te laten voor het langgerekte zonnepark langs de A37; beter bekend als de Drentse Zonneroute. ACM ontwikkelt norm voor redelijke
Lees verder

CO2-koelsysteem in Spaans magazijn voor coronavaccins
CO2-koelsysteem in Spaans magazijn voor coronavaccins Een nieuw Spaans magazijn voor de geconditioneerde opslag van coronavaccins maakt gebruik van Carriers PowerCO2OL-systeem. Het is het eerste vaccinopslagmagazijn in Spanje dat CO₂-koeltechniek gebruikt. Voor kwaliteitsbehoud van vaccins moet de bewaartemperatuur ervan in de gehele koudeketen...
Lees verder

Straks kun je een elektrische Bentley of Lamborghini kopen
Straks kun je een elektrische Bentley of Lamborghini kopen Vanaf 2035 moeten alle nieuw verkochte auto's in Europa uitstootvrij zijn. Het ene na het andere automerk komt met ambitieuze doelstellingen om dit waar te maken. Change Inc. zet ze op een rij. Financiering voor ontwikkeling lokale duurzame energie-initiatieven van
Lees verder

World Hydrogen Summit & Exhibition 2022: 9 – 11 mei 2022
World Hydrogen Summit & Exhibition 2022: 9 – 11 mei 2022 Na een jaar in het PTA Congress Centre in Amsterdam gehouden te zijn, vindt de World Hydrogen Summit & Exhibition (de nieuwe naam van het World Hydrogen Congress) in 2022 van 9 tot en met 11 mei plaats in Rotterdam Ahoy. De capaciteit daarvan is maar liefst 30% hoger, waardoor er nog meer...
Lees verder

Nieuwsbrief: Mijlpalen bereikt!
Nieuwsbrief: Mijlpalen bereikt! Een brief vol met mijlpalen! Ben je lid, noteer dan alvast de ALV van 23 februari in je agenda! Verder gaan GroeneWaarden fase 1 en Meikade veld binnekort de eerste kWh's leveren. En natuurlijk 16 maart de gemeenteraadsverkiezingen. En niet te vergeten dat 2022 ons jubileum jaar is! Hartelijk...
Lees verder

Nieuwsbrief januari 2022
Nieuwsbrief januari 2022 Van het bestuur Op 16 maart 2022 zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen! Snel zullen we weer aanplakbiljetten met motto's van allerlei partijen in het straatbeeld zien. Wat gaan we echt van hen horen over en merken van de energietransitie en de rol van de energie coöperaties?   In een vroeg... '
Lees verder

Holland Solar over grootschalige uitrol zonne-energie: 'Nieuw kabinet legt de lat nog hoger'
Holland Solar over grootschalige uitrol zonne-energie: 'Nieuw kabinet legt de lat nog hoger' Het nieuwe kabinet heeft de Nederlandse klimaatambities naar boven bijgesteld. Annemarie Schouten van Holland Solar: 'Onze sector is daar klaar voor en het kan op een verantwoorde manier.' Bijlage Bij beantwoording mondelinge
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de lijst met contacten die kabinet heeft gehad voorafgaand aan het vertrek Shell hoofd...
Antwoorden op Kamervragen over de lijst met contacten die kabinet heeft gehad voorafgaand aan het vertrek Shell hoofdkantoor Minister Adriaansens (EZK) geeft antwoord op vragen over de lijst met contacten die kabinet heeft gehad voorafgaand aan het vertrek Shell hoofdkantoor. Het Tweede Kamerlid Omtzigt (Partij Lid Omtzigt) heeft de vragen gesteld.
Lees verder