Doorgaan naar hoofdcontent

Revolutionaire ontwikkeling: schimmels kunnen plastic duurzamer maken

de Duurzame Wereld
Revolutionaire ontwikkeling: schimmels kunnen plastic duurzamer maken
Revolutionaire ontwikkeling: schimmels kunnen plastic duurzamer maken       Young Solar Challenge | Solar Boat Building Tutorial | 2022       Toyota levert brandstofcellen voor waterstoftrein Toyota Motor Europe (TME) levert zes brandstofcelmodules aan het Spaanse CAF, een
Lees verder

Status-update project Greate Mar
Status-update project Greate Mar Eind november berichtten we u al dat we voor het project Greate Mar de financiën rond hebben. In die tussentijd hebben we niet stil gezeten en zijn we druk bezig om het zonnedak bij de Firma Stelwagen te realiseren. Om … Lees verder → Het bericht Status-update project Greate Mar... Jouri
Lees verder

Uptempo! publiceert overzicht met marktrijpe innovaties voor buurtwarmtenetten
Uptempo! publiceert overzicht met marktrijpe innovaties voor buurtwarmtenetten Veel gemeenten en hun partners werken op dit moment aan uitvoeringsplannen voor het aardgasvrij maken van wijken en buurten. In dit proces passeren vele technische oplossingen de revue. Liander: 'stop salderen en stimuleer aanschaf batterijen'
Lees verder

Zondelen te koop
Zondelen te koop In samenwerking met Duurzaam Garrelsweer ontwikkelt LOPEC een zonnedak aan de Stadsweg 44 in Garrelsweer. Daarvoor maken we gebruik van de Subsidieregeling Coöperatieve Energieopwekking (SCE), de nieuwe (verbeterde) postcoderoosregeling. Alleen leden van LOPEC kunnen participeren. Maar dat bent u...
Lees verder

Warmtefoto's: Aanvragen vanaf 18 januari '22 op wachtlijst
Warmtefoto's: Aanvragen vanaf 18 januari '22 op wachtlijst Warmtefoto's zijn erg populair. Niet zo gek, want ze geven een aardig beeld van waar uw woning warmte lekt. Het maken van een warmtefoto luistert erg nauw, bijvoorbeeld lettend op de juiste weersomstandigheden. Het huidige (te warme) weer en de corona-perikelen spelen ons helaas
Lees verder

College – Koken met je elektrische auto
College – Koken met je elektrische auto Duurzaam West-Betuwe, eCoBuren en Fruitstad Energie hebben een aantal kennis Webinars over diverse thema's van de energietransitie gepland. Het idee achter dit initiatief is dat we deelnemers de mogelijkheid willen bieden om zich te kunnen verdiepen in onderwerpen gerelateerd aan de energie...
Lees verder

VREG: doorsnee gezin betaalt dit jaar 105 euro minder distributienettarieven
VREG: doorsnee gezin betaalt dit jaar 105 euro minder distributienettarieven De Vlaamse energieregulator VREG heeft bekendgemaakt dat een doorsnee gezin in Vlaanderen dit jaar 87 euro minder nettarieven voor elektriciteit betaalt en 18 euro minder nettarieven voor aardgas. Surinaams dorp Godoholo krijgt dankzij
Lees verder

Postcode Loterij komt met podcast serie met Nick Schilder over duurzaam leven
Postcode Loterij komt met podcast serie met Nick Schilder over duurzaam leven Nick Schilder probeert als bewuste consument zoveel mogelijk de juiste, duurzame keuzes te maken. Maar zou hij niet méér kunnen doen? Leven op een manier die goed is voor onze planeet? In de nieuwe podcast Plan B van de Nationale Postcode Loterij gaat Nick op zoek naar
Lees verder

Nieuwsbrief december 2021-januari 2022
Nieuwsbrief december 2021-januari 2022 Droevig nieuws over Kees Haring, SolarEdge online monitoring, volgende projecten, de Algemene Vergadering van 30 november en de kerstadvertentie. Nick Schilder start persoonlijke podcast over duurzaam leven Nick Schilder probeert als bewuste consument zoveel mogelijk de juiste,
Lees verder