Doorgaan naar hoofdcontent

Rob Jetten wordt in nieuw kabinet minister van Klimaat en Energie

de Duurzame Wereld
Rob Jetten wordt in nieuw kabinet minister van Klimaat en Energie
Rob Jetten wordt in nieuw kabinet minister van Klimaat en Energie D66 heeft Rob Jetten voorgedragen als minister van Klimaat en Energie in het kabinet Rutte IV dat op 10 januari aantreedt. Het is voor het eerst dat Nederland een specifieke minister voor Klimaat en Energie krijgt. Energiebedrijven FENOR Energie en Naked
Lees verder

OG bouwt vier nieuwe tankstations voor duurzame brandstoffen in Zweden
OG bouwt vier nieuwe tankstations voor duurzame brandstoffen in Zweden OG (OrangeGas) Sverige AB gaat verder uitbreiden in Zweden. Er komen vier nieuwe tankstations, waarvan twee zogenaamde OG 'Dream Stations'. Bij deze locaties wordt CBG (Compressed BioGas), LBG (Liquefied Bio Gas) en waterstof aangeboden. Ook in laadpalen voor elektrische
Lees verder

DirectDuurzaam Levering
DirectDuurzaam Levering Podcastaflevering 5: Inclusief Ondernemen met Joy Lodarmasse (Alliander) en Jitske Kramer (corporate antropoloog en schrijver) ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Heeft u een voorstel voor een zonneproject in de Drechtsteden?
Heeft u een voorstel voor een zonneproject in de Drechtsteden? In de Drechtsteden hebben we al veel met elkaar gesproken over gebieden waar eventueel ruimte is voor het grootschalig opwekken van duurzame zonne-energie op land. Het is nu tijd om met elkaar een stapje verder te gaan: welke ideeën en voorstellen voor zon op land zijn er in de
Lees verder

In-depth Review of Canada
In-depth Review of Canada Podcastaflevering 6: Groene Energie met Suze Gehem (De Groene Grachten) en Edo Peet (Bruil) ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Podcastaflevering 7: Transparante Ketens met Marianne van Keep (Verstegen Spices & Sauces) en Anne Manschot (Enact Su...
Podcastaflevering 7: Transparante Ketens met Marianne van Keep (Verstegen Spices & Sauces) en Anne Manschot (Enact Sustainable Strategies) ... BIODIVERSITEIT: 3 dingen die je morgen al kunt doen ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Wordt 2022 het jaar van waterstof?
Wordt 2022 het jaar van waterstof? Gaat het nu eindelijk gebeuren? Breekt waterstof in 2022 definitief door? Er moet nog veel veranderen. Zakken geld, kilometers pijpleiding en een heel veel duurzame stroom. Maar misschien zien we wel een omslag van praten naar doen, denken mensen uit de waterstofwereld. Wij Duurzaam Staphorst
Lees verder

Podcastaflevering 5: Inclusief Ondernemen met Joy Lodarmasse (Alliander) en Jitske Kramer (corporate antropoloog en s...
Podcastaflevering 5: Inclusief Ondernemen met Joy Lodarmasse (Alliander) en Jitske Kramer (corporate antropoloog en schrijver) ...       Heeft u een voorstel voor een zonneproject in de Drechtsteden? In de Drechtsteden hebben we al veel met elkaar gesproken over gebieden waar eventueel ruimte is voor het
Lees verder

Huisbericht Steven Hupkens
Huisbericht Steven Hupkens Ons nieuwe bestuurslid, Steven Hupkens, is met zijn huis al van het gas af. Hij vertelt ons hoe dat is gegaan. In 2005 is Steven in Uitgeest komen wonen met zijn vrouw en drie kinderen in een nieuwbouwhuis in de Waldijk. Het huis was al flink geïsoleerd en ook mechanische ventilatie was al... Wandel
Lees verder