Doorgaan naar hoofdcontent

Schadeketens slaan handen ineen voor duurzame investering in opleidingen

de Duurzame Wereld
Schadeketens slaan handen ineen voor duurzame investering in opleidingen
Schadeketens slaan handen ineen voor duurzame investering in opleidingen Door een gezamenlijke investering van alle schadeketens: ABS Autoherstel, Schadenet, Autoschade Herstel Groep, ASN Autoschade en A.A.S. Schadeherstel in het project Duurzame en Slimme Mobiliteit wordt er een zeer belangrijke impuls gegeven aan het verbeteren en vernieuwen van
Lees verder

Schadeketens slaan handen ineen voor duurzame investering in opleidingen
Schadeketens slaan handen ineen voor duurzame investering in opleidingen Door een gezamenlijke investering van alle schadeketens: ABS Autoherstel, Schadenet, Autoschade Herstel Groep, ASN Autoschade en A.A.S. Schadeherstel in het project Duurzame en Slimme Mobiliteit wordt er een zeer belangrijke impuls gegeven aan het verbeteren en
Lees verder

Wavin introduceert duurzaam luchtverdeelsysteem
Wavin introduceert duurzaam luchtverdeelsysteem Wavin introduceert Ventiza, een luchtverdeelsysteem van slagvast PVC dat zeer makkelijk en snel te installeren is. Het systeem is bestand tegen het storten van beton en is klein genoeg om in een verlaagd plafond gemonteerd te kunnen worden. De lage wandruwheid leidt tot minder geluidsoverlast,...
Lees verder

Pepsico Europe heeft de ambitie om in 2030 geen nieuw, op fossiele brandstoffen gebaseerd plastic meer te gebruiken i...
Pepsico Europe heeft de ambitie om in 2030 geen nieuw, op fossiele brandstoffen gebaseerd plastic meer te gebruiken in chipszakken Na de introductie van PepsiCo Positive, de strategische end-to-end-transformatie van het bedrijf waarbij duurzaamheid centraal staat, kondigt PepsiCo Europe vandaag zijn plan aan om in 2030 al het op fossiele
Lees verder

"Ons zonnepark wekt duurzame energie op én is waterbergingsgebied" Belinus verwelkomt u graag op InterSolution in Ge...
"Ons zonnepark wekt duurzame energie op én is waterbergingsgebied" Belinus verwelkomt u graag op InterSolution in Gent op 19-20 ... Winnaar Talent Award 2020 Femmy Neumann en Nathalie Roeterdink Filteren van drinkwater Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel
Lees verder

Aardgas van groen naar oranje in Europese taxonomie?
Aardgas van groen naar oranje in Europese taxonomie? Het kabinet is voorstander van een algemene Europese taxonomie met daarin verschillende categorieën. Het maakt de weg vrij voor een oranje label voor aardgas. Olof van der Gaag (NVDE) ziet het nut er wel van in. "Het doet recht aan de nuances." Businesses send powerful
Lees verder

Flitsende innovatie: waterstof maken uit bananenschillen
Flitsende innovatie: waterstof maken uit bananenschillen Zwitserse wetenschappers kunnen waterstof produceren uit verschillende soorten organisch afval, zoals bananenschillen en sinaasappelschillen. Het bericht Flitsende innovatie: waterstof maken uit bananenschillen verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Bezoekers van het
Lees verder

Semi autonome energiesystemen
Semi autonome energiesystemen Bekijk het filmpje over het Ontwikkelfonds Met het Ontwikkelfonds wordt een deel van de aanloopkosten voor coöperatieve lokale duurzame energieprojecten; wind- en (grotere) zonprojecten voorgefinancierd. Het… Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over mogelijke impact van Europese ESG-standaarden op de defensie- en veiligheidssector
Beantwoording Kamervragen over mogelijke impact van Europese ESG-standaarden op de defensie- en veiligheidssector       Beantwoording vragen n.a.v. het vuurwerkverbod tijdens de jaarwisseling 2021-2022 d.d. 20 december 2022       Semi autonome energiesystemen
Lees verder