Doorgaan naar hoofdcontent

Schotland veilt in een keer 10 gigawatt aan (drijvende) windparken

de Duurzame Wereld
Schotland veilt in een keer 10 gigawatt aan (drijvende) windparken
Schotland veilt in een keer 10 gigawatt aan (drijvende) windparken De Britse gebiedsbeheerder Crown Estate zette vorig jaar in een keer 15 kavels voor ontwikkeling van offshore windparken in de aanbieding. Toen de inschrijving sloot medio juli had Crown Estate 74 biedingen binnen. Het... Het bericht Schotland veilt in een keer 10 gigawatt aan...
Lees verder

ABN Amro: personeelstekort remt energietransitie, vacatures aanleg stroomnet onvervulbaar
ABN Amro: personeelstekort remt energietransitie, vacatures aanleg stroomnet onvervulbaar De plannen van het nieuwe kabinet om extra te investeren in de verzwaring van het stroomnet lopen gevaar door het tekort aan arbeidskrachten. Dat meldt ABN Amro op basis van eigen onderzoek.       Groendus start komend
Lees verder

Fluke doneert test- en meetapparatuur aan SonEnergie
Fluke doneert test- en meetapparatuur aan SonEnergie SonEnergie heeft drie opgeleide energiecoaches die bij onze leden een energiescan uitvoeren en op basis daarvan concrete bespaartips aanbieden. We maakten daarbij al langer gebruik van onze eigen warmtebeeldcamera om... CEO's worstelen met reductie broeikasgassen tot '
Lees verder

Liander: nieuw record, consumenten installeren 506 megawattpiek zonnepanelen
Liander: nieuw record, consumenten installeren 506 megawattpiek zonnepanelen Liander meldt een nieuw record: in het werkgebied van de netbeheerder lieten 125.264 kleinverbruikers in 2021 zonnepanelen installeren. Samen verwelkomden zij 506 megawattpiek aan zonnepanelen. Liander verwelkomt recordaantal van 126.449 nieuwe
Lees verder

Hoppenbrouwers Techniek neemt installateur van zonnepanelen De Blaauw Installatietechniek over
Hoppenbrouwers Techniek neemt installateur van zonnepanelen De Blaauw Installatietechniek over In de provincie Noord-Holland sluit De Blaauw Installatietechniek zich aan als nieuwe vestiging van Hoppenbrouwers Techniek. De installateur gaat verder onder de vlag van Hoppenbrouwers Techniek vanuit Haarlem.
Lees verder

Beslissing bezwaren VEMW en Energie Samen tegen Tarieven Stedin
Beslissing bezwaren VEMW en Energie Samen tegen Tarieven Stedin De ACM verklaart de bezwaren van VEMW en Energie Samen tegen het Tarievenbesluit Stedin Elektriciteit voor het jaar 2021 ongegrond. Doorstromers maken keuze voor all-electric makkelijk Als je iemand met technische knowhow een vastgoedportefeuille laat
Lees verder

Data Privacy Week CA+ Gecertificeerde bedrijven verplaatst van januari naar april 2022
Data Privacy Week CA+ Gecertificeerde bedrijven verplaatst van januari naar april 2022 Door de toenemende coronabesmettingen en geldende maatregelen heeft de organisatie van de Data Privacy Week, in overleg met alle deelnemende CA+ gecertificeerde bedrijven, besloten deze week niet te laten plaatsvinden van 24-29 januari, maar te verplaatsen naar
Lees verder

Vanavond: Politiek Forum
Vanavond: Politiek Forum Vanavond vindt er weer een Politiek Forum plaats. Eerste paal voor nieuw tenniscomplex Zuidland een feit Aan de Melkweg in Zuidland komt een nieuw duurzaam tenniscomplex. Vrijdag 14 januari werd de eerste paal geslagen voor TV Bernissepark. Actueel nieuws in jouw mailbox
Lees verder

Grootverbruikers contracteren bij Liander 14 procent meer transportvermogen voor zonnepanelen
Grootverbruikers contracteren bij Liander 14 procent meer transportvermogen voor zonnepanelen Liander meldt dat grootverbruikers in 2021 wederom meer nieuw transportvermogen gecontracteerd hebben voor zonnepanelen. 1.185 grootverbruikers contracteerden samen 663 megawatt aan transportvermogen. Drop-in-koudemiddel als
Lees verder