Doorgaan naar hoofdcontent

SDE++: 10 zonnewarmteprojecten opgeleverd in 2021, opgesteld vermogen passeert 50 megawatt

de Duurzame Wereld
SDE++: 10 zonnewarmteprojecten opgeleverd in 2021, opgesteld vermogen passeert 50 megawatt
SDE++: 10 zonnewarmteprojecten opgeleverd in 2021, opgesteld vermogen passeert 50 megawatt Het geïnstalleerd vermogen aan zonnewarmteprojecten binnen de subsidieregeling SDE+(+) is gegroeid tot 50,6 megawatt(th). Afgelopen kalenderjaar zijn er 10 zonthermische projecten opgeleverd. Enexis heeft 60 initiatieven voor 1.300
Lees verder

Stedin wordt netbeheerder voor gas en elektra in Zeeland
Stedin wordt netbeheerder voor gas en elektra in Zeeland Op 1 januari 2022 verdwijnt de naam Enduris en heet de Zeeuwse netbeheerder voor gas en elektriciteit Stedin. Stedin Groep nam in 2017 netbeheerder Enduris en de energienetwerkactiviteiten van DNWG over van energiebedrijf PZEM. Wat is watt? Even opfrissen, hoe zat
Lees verder

Besluit vervolg vuurtoren Kijkduin
Besluit vervolg vuurtoren Kijkduin Beantwoording vragen over het bericht 'Na 40 jaar verwaarlozing ligt het lot van Lange Jaap in de handen van Mark Harbers' Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Enexis heeft 60 initiatieven voor 1.300 megawatt aan batterijen in beeld
Enexis heeft 60 initiatieven voor 1.300 megawatt aan batterijen in beeld Verder heeft Enexis in 2021 ruim 900 megawatt aan ruimte op het stroomnet gecreëerd door het benutten van de zogenaamde reservecapaciteit op de vluchtstrook. Dit alles meldt chief executive officer van Enexis Evert den Boer in een position paper...
Lees verder

Beantwoording vragen over het onderhoud aan vuurtoren in Den Helder, die op instorten staat en de staat van onderhoud...
Beantwoording vragen over het onderhoud aan vuurtoren in Den Helder, die op instorten staat en de staat van onderhoud van andere (rijks)monumenten bij Rijkswaterstaat Ontwerp codebesluit update gascodes 2021 De ACM heeft een ontwerpbesluit opgesteld over het voorstel van Netbeheer Nederland voor het wijzigen van de
Lees verder

Ontwikkeling van een Centraal Chain of Custody Certificatieschema (NCS 22095) gaat van start
Ontwikkeling van een Centraal Chain of Custody Certificatieschema (NCS 22095) gaat van start Op 22 februari (10-12 uur) vindt de digitale startbijeenkomst plaats om de nodige informatie te geven over het Netbeheerders willen SDE++ aanpassen, afbouw salderingsregeling handhaven en producententarief invoeren De
Lees verder

DGB rapporteert sterke interesse in CO2-markten
DGB rapporteert sterke interesse in CO2-markten DGB Group heeft verslag gedaan over 2021. Het jaar 2021 was cruciaal voor de wereldwijde emissiehandel en CO2-markten. Bestaande markten, zoals in de EU en Nieuw-Zeeland, zijn begonnen met het doorvoeren van veranderingen om nog ambitieuzer te zijn: nieuwe markten zijn gestart, zoals China's...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het RIVM over de gezondheidseffecten v...
Antwoorden op Kamervragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het RIVM over de gezondheidseffecten van windturbines Minister Jetten (EZK) stuurt de Tweede Kamer, mede namens de staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat (IenW), de antwoorden op de vragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het Rijksinstituut
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het RIVM over de gezondheidseffecten v...
Antwoorden op Kamervragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het RIVM over de gezondheidseffecten van windturbines Minister Jetten (EZK) stuurt de Tweede Kamer, mede namens de staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat (IenW), de antwoorden op de vragen over de invloed van de windlobby op de rapporten van het
Lees verder