Doorgaan naar hoofdcontent

Shell lijkt serieus met Rotterdamse elektrolyser van 200 megawatt

de Duurzame Wereld
Shell lijkt serieus met Rotterdamse elektrolyser van 200 megawatt
Shell lijkt serieus met Rotterdamse elektrolyser van 200 megawatt Het Britse olie- en gasconcern Shell heeft het Duitse Thyssenkrupp geselecteerd voor de bouw van misschien wel de grootste elektrolyser ter wereld. De investeringsbeslissing voor het project valt naar verwachting dit jaar. De plannen... Het bericht Shell lijkt serieus met
Lees verder

Damen koopt Skoonbox om uitstoot werven terug te dringen
Damen koopt Skoonbox om uitstoot werven terug te dringen Damen Shipyards Group heeft de Skoonbox overgenomen van Skoon Energy. 's Werelds eerste maritiem gecertificeerde, multi-inzetbare batterijcontainer zal worden ingezet om op eigen werven duurzame stroom te leveren voor toepassingen waar nu nog vooral dieselgeneratoren of scheepsmotoren gebruikt
Lees verder

TU Delft bouwt met 24/7 Energy Lab CO2-vrije woonwijk van de toekomst op zonne-energie
TU Delft bouwt met 24/7 Energy Lab CO2-vrije woonwijk van de toekomst op zonne-energie Op het fieldlab The Green Village van de TU Delft is het startschot gegeven voor de komst van het 24/7 Energy Lab. Met het project moet de energietransitie in de gebouwde omgeving versneld worden. Universiteit Twente werkt aan nieuwe
Lees verder

Webinar Netcongestie: eerste hulp bij transportweigeringen (23-12-2021)
Webinar Netcongestie: eerste hulp bij transportweigeringen (23-12-2021) TKI Wind op Zee TechBinder Bram van den Boom Find Your Partner Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Universiteit Twente werkt aan nieuwe zonnecel die energie opslaat in chemische bindingen
Universiteit Twente werkt aan nieuwe zonnecel die energie opslaat in chemische bindingen De Universiteit Twente werkt aan een nieuw type zonnecel dat de energie omzet en opslaat in chemische bindingen. Het werk van Kaijian Zhu werd onlangs gepubliceerd in het Journal of Physical Chemistry C.       Subsidie
Lees verder

Fluvius: 1 op 7 Vlaamse gezinnen gebruikt data digitale meter, 67 procent heeft zonnepanelen
Fluvius: 1 op 7 Vlaamse gezinnen gebruikt data digitale meter, 67 procent heeft zonnepanelen Ruim 1 op de 7 Vlaamse gezinnen met een digitale meter is actief met zijn verbruiksdata op het klantenportaal mijn.fluvius.be van netbeheerder Fluvius. 67 procent van die gebruikers heeft zonnepanelen. Bezoek de INDU-ZERO showcase
Lees verder

Onderzoekers zien 'dubbele klimaatwinst' door plantaardig dieet
Onderzoekers zien 'dubbele klimaatwinst' door plantaardig dieet We kunnen bijna 100 miljard ton CO₂ uit de atmosfeer halen nog voor de eeuw om is. Dat wil zeggen, als hoge-inkomenslanden overschakelen op een plantaardig dieet. Landbouwgrond voor veeteelt terugbrengen in zijn oorspronkelijk staat levert dubbele koolstofwinst op: gelijk aan ongeveer
Lees verder

Goedkeuring specifiek product aFRR balanceringscapaciteit
Goedkeuring specifiek product aFRR balanceringscapaciteit De ACM keurt het voorstel van TenneT TSO B.V. voor een specifiek product voor aFRR balanceringscapaciteit goed. Volvo onderzoekt mogelijkheid om eigen laadnetwerk te bouwen Volvo Car Nederland onderzoekt momenteel de potentie en de mogelijkheden om een eigen
Lees verder

* EnergieBespaarCafé telt mee
* EnergieBespaarCafé telt mee HOUTEN Deze maand bestaat het EnergieBespaarCafé drie jaar. In januari 2019 was dit maandelijkse café de eerste activiteit van EnergieRijk Houten… Het bericht * EnergieBespaarCafé telt mee verscheen eerst op . CBb: Liander heeft kosten tracéstudie terecht opgenomen in aansluittarief windpark
Lees verder