Doorgaan naar hoofdcontent

SMA onthult nieuwe hybride omvormer voor zonnepanelen die stroom opslaat in batterij

de Duurzame Wereld
SMA onthult nieuwe hybride omvormer voor zonnepanelen die stroom opslaat in batterij
SMA onthult nieuwe hybride omvormer voor zonnepanelen die stroom opslaat in batterij SMA heeft een nieuwe hybride omvormer onthuld: de Sunny Tripower Smart Energy. De omvormer die zowel energie produceert als opslaat, verhoogt het rendement van zonnepanelen voor huishoudens en kleine bedrijven.       VREG:
Lees verder

FSFE in gesprek over ambities met Leeuwarder Courant: "Er is een hoop mogelijk"
FSFE in gesprek over ambities met Leeuwarder Courant: "Er is een hoop mogelijk" Uptempo! publiceert overzicht met marktrijpe innovaties voor buurtwarmtenetten Veel gemeenten en hun partners werken op dit moment aan uitvoeringsplannen voor het aardgasvrij maken van wijken en buurten. In dit proces passeren vele
Lees verder

'De proeftuin Garyp start met een hybride spoor'
'De proeftuin Garyp start met een hybride spoor' In proeftuin Garyp is de uitvoering in volle gang. Al 80 woningen zijn van het aardgas af door ze volledig te isoleren en een elektrische warmtepomp te installeren. Voor een deel van de woningen blijkt de investering nog te groot en daarom voert de gemeente een spoor 2 in: een stapsgewijze aanpak....
Lees verder

Mosa behaalt Cradle to Cradle Certified® Gold-certificering; een nieuwe mijlpaal
Mosa behaalt Cradle to Cradle Certified® Gold-certificering; een nieuwe mijlpaal Mosa heeft de Cradle to Cradle Certified® Gold-certificering behaald voor zijn keramische vloer- en wandtegels. 99% van de producten van Mosa, voorheen Cradle to Cradle Certified Silver, is nu Cradle to Cradle Certified Gold-volgens versie 3.1 van de Cradle to Cradle
Lees verder

De eerste Europese EV-batterij komt uit Zweden Liander: 'Stop salderen en stimuleer aanschaf batterijen' Worden solar...
De eerste Europese EV-batterij komt uit Zweden Liander: 'Stop salderen en stimuleer aanschaf batterijen' Worden solar-wegtreintj... Storing openbare verlichting Overloon en omgeving (update) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Eén jaar Change Inc.: "Niemand kan klimaatdoelen alleen halen"
Eén jaar Change Inc.: "Niemand kan klimaatdoelen alleen halen" Change Inc., het platform van toekomstmakers, bestaat één jaar. Als het aan oprichter Yoeri van Alteren ligt, is de economie van de toekomst duurzaam, klimaatneutraal, circulair én inclusief. Daar zet hij zich voor in, door professionals te inspireren met duurzaam nieuws en
Lees verder

Liander: nieuw record, consumenten installeren 506 megawattpiek zonnepanelen
Liander: nieuw record, consumenten installeren 506 megawattpiek zonnepanelen Liander meldt een nieuw record: in het werkgebied van de netbeheerder lieten 125.264 kleinverbruikers in 2021 zonnepanelen installeren. Samen verwelkomden zij 506 megawattpiek aan zonnepanelen. Lees het hele verhaal op: SolarMagazine.nl Hoge
Lees verder

Nieuw platform voor duurzaam en innovatief ondernemen in Limburg
Nieuw platform voor duurzaam en innovatief ondernemen in Limburg Vandaag is shiftLimburg gelanceerd, het nieuwe interactieve community platform rondom duurzaam en innovatief ondernemen. ShiftLimburg is een open platform waar ondernemers, kennisinstellingen en netwerkpartners elkaar inspireren met kennis, kunde en voorbeelden om het tempo van de
Lees verder

Activiteiten Wij Techniek op laag pitje door ontbreken nieuwe cao Metaal & Techniek
Activiteiten Wij Techniek op laag pitje door ontbreken nieuwe cao Metaal & Techniek       'De proeftuin Garyp start met een hybride spoor' In proeftuin Garyp is de uitvoering in volle gang. Al 80 woningen zijn van het aardgas af door ze volledig te isoleren en een elektrische warmtepomp te installeren.
Lees verder