Doorgaan naar hoofdcontent

Structuurvisie ‘Energievisie’

de Duurzame Wereld
Structuurvisie 'Energievisie'
Structuurvisie 'Energievisie' Enschede wil een aantrekkelijke en leefbare gemeente zijn voor iedereen die er woont, werkt of op bezoek komt. Nu en in de toekomst. Hoe kan groene waterstof goedkoper? De prijs van groene waterstof kan omlaag als er elektrolysers komen waarin geen kostbare metalen zitten. Een Amerikaans
Lees verder

First Choice Solar Navetto zet groei door met twee nieuwe directieleden NEN 7250:2021 gelanceerd! S-Series: de nieuw...
First Choice Solar Navetto zet groei door met twee nieuwe directieleden NEN 7250:2021 gelanceerd! S-Series: de nieuwe standaard... Hoe komt het dat mijn jaarafrekening zo hoog is? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Omgevingsverordeningen Noord-Holland maken ruimte voor duurzame energie
Omgevingsverordeningen Noord-Holland maken ruimte voor duurzame energie Gedeputeerde Staten hebben twee omgevingsverordeningen vastgesteld: de aangepaste Omgevingsverordening Noord-Holland 2020 en de nieuwe Omgevingsverordening Noord-Holland 2022. TRANSPARANTE KETENS: Eerlijk ketens: dit is wat je als ondernemer moet weten
Lees verder

Internship position available
Internship position available Algemene Ledenvergadering 24 januari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Administratieve ondersteuning gezocht!
Administratieve ondersteuning gezocht! Jaarlijks stuurt Deelstroom Delft de jaaropbrengst van de zonnepaneelinstallaties op naar de energiemaatschapijen en ons deelnemende leden. Omdat we dat dit jaar voor het eerst doen voor 3 projecten en zo'n 190 deelnemers is hulp gevraagd. Wij je ons daarbij helpen en daarmee het secretariaat...
Lees verder

Vacature Adviseur Arbo & Gezondheid
Vacature Adviseur Arbo & Gezondheid Adviseur Arbo & Gezondheid Voor 16 uur per week Aan de slag met interessante vraagstukken op het gebied van Arbeidsomstandigheden en Gezondheid waarin je er mede voor zorgt dat onze medewerkers op een veilige, vitale en prettige manier kunnen werken? En dat in de meest dynamische gemeente van...
Lees verder

Exploitant waterstoftankstation verliest kort geding van Den Haag
Exploitant waterstoftankstation verliest kort geding van Den Haag Het besluit van de gemeente Den Haag om waterstof-aangedreven voertuigen uit te sluiten van een aanbesteding voor doelgroepenvervoer, is volgens de voorzieningenrechter van de Rechtbank Den Haag niet onrechtmatig.  Den Haag startte in de... Het bericht Exploitant waterstoftankstation.
Lees verder

Elektrische Porsche rijdt onder extreme omstandigheden naar recordhoogte
Elektrische Porsche rijdt onder extreme omstandigheden naar recordhoogte Een elektrische Porsche maakte in 33 uur en 48 minuten een unieke rit van 2.300 kilometer. De reis begon namelijk onder zeeniveau in een mijn en eindigde op de piek van een berg, een hoogteverschil van bijna vijf kilometer. Het leverde de Porsche het record op voor het
Lees verder

Gelderse Circulaire Innovatie Top 20 is bekend!
Gelderse Circulaire Innovatie Top 20 is bekend! Op dinsdag 11 januari is de jury bijeengekomen om uit een totaal van 34 inzendingen de Gelderse Circulaire Innovatie Top 20 samen te stellen. Deze innovaties zijn genomineerd voor de publieksprijs. De beste vijf zijn nog in de race voor de juryprijs. De beide winnaars worden tijdens een...
Lees verder