Doorgaan naar hoofdcontent

Suriname start aanbesteding voor inkoop van zonnepanelen

de Duurzame Wereld
Suriname start aanbesteding voor inkoop van zonnepanelen
Suriname start aanbesteding voor inkoop van zonnepanelen Suriname start een aanbesteding voor de inkoop van kant-en-klare installaties met zonnepanelen. Het heeft hiertoe financiering ontvangen van de EU die onder toezicht staat van de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank.       Annual Review 2021 Annual
Lees verder

Tentoonstelling Kompas Op Groen in bibliotheek Hilversum
Tentoonstelling Kompas Op Groen in bibliotheek Hilversum De tentoonstelling Kompas op Groen is vanaf 19 februari te zien in bibliotheek Hilversum. De expositie is een onderdeel van een project om met leerlingen... Het bericht Tentoonstelling Kompas Op Groen in bibliotheek Hilversum verscheen eerst op Hilverzon. HOE GASVRIJ
Lees verder

Geplande IT werkzaamheden
Geplande IT werkzaamheden Op 25 januari zijn er geplande IT-werkzaamheden waarbij de WDM tijdelijk uit zal worden gezet. De IT werkzaamheden zullen naar verwachting weinig tot geen impact op POS en SBS hebben, maar na terugschakelen naar de normaalsituatie kan er een kleine sprong in uw POS optreden. Het terugschakelen...
Lees verder

Hoe haal je rendement uit zonnestroom?
Hoe haal je rendement uit zonnestroom? In de Regionale Energie Strategieën (RES) wordt sterk ingezet op zonne-energie. Voor ondernemingen is het dus een uitgelezen moment om hierop in te springen. Maar als die panelen er eenmaal liggen, wat dan? Hoe krijgt je organisatie financieel rendement uit zonnestroom? Duitsland:
Lees verder

'Hybride warmtepomp perfecte transitietechnologie' (advertorial)
'Hybride warmtepomp perfecte transitietechnologie' (advertorial) Een hybride warmtepomp levert een significante besparing op aan aardgasverbruik en draagt zo direct bij aan het verminderen van CO₂-emissie. Ook heeft dit type warmtepomp een hoge dekkingsgraad én een Seasonal Coefficient of Performance (SCOP) van gemiddeld 4.3.
Lees verder

Beantwoording Kamervragen van de leden Hagen (D66) en Bontenbal (CDA) over zonnepanelen
Beantwoording Kamervragen van de leden Hagen (D66) en Bontenbal (CDA) over zonnepanelen Rapportage CBR vierde kwartaal 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Drukte op het stroomnet: waarom vallen zonnepanelen soms uit?
Drukte op het stroomnet: waarom vallen zonnepanelen soms uit? Stroom en gas De impact van de stijgende energietarieven voor jou De impact van de stijgende energietarieven voor jou. Van diverse leden kregen we vragen over de stijgende energieprijzen de afgelopen maanden. Ook vroegen mensen zich af wat voor impact de
Lees verder

Studententijd – Nathalie Kok
Studententijd – Nathalie Kok Het bericht Studententijd – Nathalie Kok verscheen eerst op Flevolandse Energieagenda. Meer dan megawatts met het Ontwikkelfonds voor Energiecoöperaties Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Energiefabriek Kempenbaan update januari 2022
Energiefabriek Kempenbaan update januari 2022 Beantwoording twee sets Kamervragen over berichtgeving rondom een onderzoek naar grondafhandeling op Schiphol Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder