Doorgaan naar hoofdcontent

Technology Base en NLR zetten in op Twente Airport voor innovatieve en duurzame luchtvaart

de Duurzame Wereld
Technology Base en NLR zetten in op Twente Airport voor innovatieve en duurzame luchtvaart
Technology Base en NLR zetten in op Twente Airport voor innovatieve en duurzame luchtvaart The post Technology Base en NLR zetten in op Twente Airport voor innovatieve en duurzame luchtvaart appeared first on Royal Netherlands Aerospace Centre. Zo maak je van tien plastic flessen één T-shirt
Lees verder

FEAD: CO2 emissions in waste-to-energy plants the way forward
FEAD: CO2 emissions in waste-to-energy plants the way forward RECYCLING magazine – 24 January 2022. FEAD full and unwavering support to all the objectives set out in Europe's New Green Deal. In their day-to-day activities and investments, private waste management companies support the entire waste management chain in reducing CO2 emissions for the
Lees verder

Laatste week aanvragen TVL Q4 2021 en NOW-5 20 januari 2022 Nieuwsbericht Voorkom veelvoorkomende fouten bij transpor...
Laatste week aanvragen TVL Q4 2021 en NOW-5 20 januari 2022 Nieuwsbericht Voorkom veelvoorkomende fouten bij transport VK 20 januari 2022 Nieuwsbericht Subsidieregeling bouwmaterieel eerste stap naar schoner bouwen TLN organiseert voor haar leden diverse bijeenkomsten. Bekijk hier de agenda. Waterstof Industrie Cluster zet
Lees verder

4.000 sociaal kwetsbare gezinnen in België krijgen vanaf 2023 gratis stroom BAM maakt asfaltmachine op diesel elektr...
4.000 sociaal kwetsbare gezinnen in België krijgen vanaf 2023 gratis stroom BAM maakt asfaltmachine op diesel elektrisch Europa... Eenmalige energietoeslag bij laag inkomen De energieprijzen zijn het afgelopen half jaar sterk gestegen. Dat merken veel mensen inmiddels aan de energierekening. Huishoudens met lage inkomens
Lees verder

Tankstation Deersels breidt uit met twee snelladers
Tankstation Deersels breidt uit met twee snelladers Vissers Energy Group heeft opnieuw een locatie in het netwerk voorzien van snelladers. Bij tankstation Deersels in het Limburgse Maasbree kunnen klanten hun auto of vrachtwagens nu van stroom voorzien aan twee laders met ieder een vermogen van 175 kW. Het tankstation is te vinden aan de A67 in de..
Lees verder

Zo maak je van tien plastic flessen één T-shirt
Zo maak je van tien plastic flessen één T-shirt       4.000 sociaal kwetsbare gezinnen in België krijgen vanaf 2023 gratis stroom BAM maakt asfaltmachine op diesel elektrisch Europa...       Elektrisch vliegen stap dichterbij met uitvinding Venturi Aviation De Delftse
Lees verder

'De planetaire grens van chemicaliën en plastic is overschreden'
'De planetaire grens van chemicaliën en plastic is overschreden' Bestuursreactie MeerEnergie "zorgen Galileïplantsoen" Op het Galileïplantsoen wordt een uitgebreide bouwplaats ingericht ten behoeve van groot onderhoud in de buurt. Bewoners die erop uitkijken hebben hierover veel vragen en zorgen. Ook maken bewoners
Lees verder

VR-wedstrijd voor nucleaire ontmanteling in het VK
VR-wedstrijd voor nucleaire ontmanteling in het VK       Sowing the seeds of a citizen energy revolution - Building a cluster of energy communities in Greece       Rapportage CBR vierde kwartaal 2021       Beantwoording twee sets Kamervragen
Lees verder

Energieproductie 2021
Energieproductie 2021 Zonnepark Koudekerke heeft in 2021 goed geproduceerd. Behalve een storing van enkele weken aan één omvormer was het park volledig in bedrijf. De gerealiseerde productie is wat lager dan begroot, omdat 2021 een slechter zon-jaar was dan gemiddeld. En doordat er minder straling was, was er ook minder...
Lees verder