Doorgaan naar hoofdcontent

Terugblik excursie Zonnepark De Grift

de Duurzame Wereld
Terugblik excursie Zonnepark De Grift
Terugblik excursie Zonnepark De Grift Van productie- naar databedrijf: "Alles wat lading draagt is voor ons interessant" Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Freonen-samenwerking: monteurs in opleiding Friesland College werken aan elektrische Dacia Spring van ABD
Freonen-samenwerking: monteurs in opleiding Friesland College werken aan elektrische Dacia Spring van ABD Bijlage 3; Publiceerbare aanvraag/melding omgevingsvergunning Bijlage 3; Publiceerbare aanvraag/melding omgevingsvergunning. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Bijlage 4: Beschrijving milieuneutrale verandering Waterinjectielocatie Rossum-Weerselo-3
Bijlage 4: Beschrijving milieuneutrale verandering Waterinjectielocatie Rossum-Weerselo-3 Bijlage 4: Beschrijving milieuneutrale verandering Waterinjectielocatie Rossum-Weerselo-3. Coalitieakkoord Duurzaam Vooruitstrevend 2018-2022 bijna voltooid Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Klimaat stabiliseren kost 9000 miljard per jaar
Klimaat stabiliseren kost 9000 miljard per jaar Om de ergste gevolgen van de klimaatcrisis te vermijden is een fundamentele transformatie van de wereldeconomie nodig. Daarvoor zijn volgens McKinsey jaarlijks 9.200 miljard dollar aan investeringen nodig. Het bericht Klimaat stabiliseren kost 9000 miljard per jaar verscheen eerst op...
Lees verder

Projectontwikkelaars roepen EU tot herstellen strategie voor PV-productie binnen Europa NEN wijzigt stapsgewijs norm ...
Projectontwikkelaars roepen EU tot herstellen strategie voor PV-productie binnen Europa NEN wijzigt stapsgewijs norm voor meterr... Octa+ stelt extra kosten voor Vlaamse eigenaren zonnepanelen tijdelijk uit Het Belgische energiebedrijf Octa+ stelt een nieuwe prosumentenvergoeding voor eigenaren van zonnepanelen in
Lees verder

Marktupdate week 4: Onrust aan grens Oekraïne laat prijzen stijgen
Marktupdate week 4: Onrust aan grens Oekraïne laat prijzen stijgen De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen weken Gas 5 jan 19 jan Elektra 5 jan… Lees verder op Marktupdate week 4: Onrust aan grens Oekraïne laat prijzen stijgen
Lees verder

In Memoriam Pieter Bergmeijer
In Memoriam Pieter Bergmeijer In Memoriam Pieter Bergmeijer Op 30 december 2021 is volkomen onverwacht Pieter Bergmeijer (68) overleden. We leerden Pieter kennen als een iemand met een enorme passie voor duurzaamheid. Dat blijkt uit zijn CV, maar wij kennen hem vooral in regio Haarlem als initiatiefrijke (mede-)oprichter en...
Lees verder

Zweedse regering geeft groen licht voor definitieve eindberging
Zweedse regering geeft groen licht voor definitieve eindberging Zonnestroom: grenzen rendement verder opgerekt De ontwikkeling van zonne-energie gaat razendsnel. De kosten van de opwek van zonnestroom gaan in hoog... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen
Lees verder

Aflevering 3 podcastserie Haarlems Duurzaam Textiel: Wat gebeurt er met jouw Haarlemse textiel?
Aflevering 3 podcastserie Haarlems Duurzaam Textiel: Wat gebeurt er met jouw Haarlemse textiel? In aflevering 3 van de podcast Haarlems Duurzaam Textiel vertelt Tom Wielart, bedrijfsleider van Snuffelmug, over wat er met kleding en ander textiel gebeurt nadat het in de textielbak is verdwenen. Tom praat met Ashna Chhatta, ethical fashion
Lees verder