Doorgaan naar hoofdcontent

Toyota Proace Electric is populairste batterij-elektrische bedrijfswagen van Nederland

de Duurzame Wereld
Toyota Proace Electric is populairste batterij-elektrische bedrijfswagen van Nederland
Toyota Proace Electric is populairste batterij-elektrische bedrijfswagen van Nederland De Toyota Proace Electric is het afgelopen jaar de bestverkochte batterij-elektrische bestelwagen van Nederland. Met een verkoopaantal van bijna 800 exemplaren staat de volledig elektrische bedrijfswagen van Toyota met ruime afstand op nummer 1 in zijn
Lees verder

Oplaadpuntenadvies voor VvE's
Oplaadpuntenadvies voor VvE's Verenigingen van Eigenaars (VvE's) met een eigen parkeergelegenheid kunnen met subsidie een adviesrapport laten opstellen voor het aanleggen van één of meer oplaadpunten. Dit advies kan helpen om tot een afgewogen en positief besluit over laadpunten binnen een VvE te komen. Lees meer... Volg
Lees verder

KPN introduceert als eerste Nederlandse provider de ecosim
KPN introduceert als eerste Nederlandse provider de ecosim KPN introduceert in Nederland als eerste de ecosim voor alle klanten. De nieuwe simkaart, gemaakt van gerecyclede koelkasten, is straks de standaard voor alle nieuwe fysieke simkaarten. Het pasje waaruit de simkaart kan worden geklikt, bestaat in de nieuwe vorm uit 100 procent gerecycled
Lees verder

Rituals luidt 2022 in met B Corp-certificering
Rituals luidt 2022 in met B Corp-certificering Het luxe beautymerk Rituals Cosmetics mag zich met trots 'B Corporation' noemen. Rituals sluit zich hiermee aan bij een groeiende beweging van bedrijven die zich inzetten om een meer inclusieve, eerlijke en circulaire economie te realiseren. B Corp-gecertificeerde bedrijven voldoen aan de hoogste...
Lees verder

'Ook de zakelijke consument is druk met de brandstofprijzen'
'Ook de zakelijke consument is druk met de brandstofprijzen' Hoe belangrijk zijn data voor de tankstation­branche? Wat was het effect van de hoge brandstofprijzen op de verschillende benzinepompen in ons land? En hoe staat het ervoor met mobiel betalen? We leggen Patrick Roozeman, directeur van MultiTankcard, vijf thema's voor die in 2021 (wederom).
Lees verder

Eiwit van schimmel voor een betere vegaburger
Eiwit van schimmel voor een betere vegaburger De vleesvervangers in de supermarkt bevatten vaak kippenei-eiwit en zijn daardoor minder duurzaam dan vegan versies. Finse wetenschappers maakten een schimmel die het kippeneiwit kan vervangen. Dat scheelt een hoop vervuiling. Change Short Stories: René Raaijmakers van Groendus
Lees verder

Seminar Brede welvaart: 1. Regionaal beleid en mobiliteit
Seminar Brede welvaart: 1. Regionaal beleid en mobiliteit Duitse autobouwer stapt met behulp van Nederlandse start-up over op waterstof Schaeffler, een van de grootste leveranciers van Duitse auto-onderdelen, werkt samen met de Nederlandse start-up Hydron Energy aan een waterstofproject. De bedrijven starten een pilot
Lees verder

Helikopter vervangt vogelflappen in Rotterdam
Helikopter vervangt vogelflappen in Rotterdam       KPN introduceert als eerste Nederlandse provider de ecosim KPN introduceert in Nederland als eerste de ecosim voor alle klanten. De nieuwe simkaart, gemaakt van gerecyclede koelkasten, is straks de standaard voor alle nieuwe fysieke simkaarten. Het pasje
Lees verder

Greenchoice Strategie
Greenchoice Strategie Verpakking panelen terug naar de natuur Sony onthult plannen elektrische auto's Vlaanderen lijkt doelstelling geïnstalleerde pa... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder