Doorgaan naar hoofdcontent

Transitie duurzaamheid vraagt forse investering van zorgsector

de Duurzame Wereld
Transitie duurzaamheid vraagt forse investering van zorgsector
Transitie duurzaamheid vraagt forse investering van zorgsector Met het tekenen van het klimaatakkoord van Parijs heeft de Nederlandse overheid zich gecommitteerd om in 2050 CO2-neutraal te zijn. De zorgsector kan hier potentieel een belangrijke bijdrage aan leveren. Desondanks heeft slechts een derde van de zorginstellingen uit het onderzoek een...
Lees verder

'De warmtetransitie gaat nog te veel over gas'
'De warmtetransitie gaat nog te veel over gas' Warmte365 nam deel aan onze Themamiddag eind vorig jaar. Naar aanleiding van de presentatie van Rard Rijcken schreven zij er een artikel over: De warmtetransitie gaat nog teveel over gas. In Spanje blijft kernenergie de voornaamste bron van elektriciteitsproductie
Lees verder

Half a trillion tonnes of virgin materials, our world is only 8.6% circular
Half a trillion tonnes of virgin materials, our world is only 8.6% circular The Circularity Gap Report 2022 from Circle Economy highlights the unique role businesses have in accelerating the circular transition. Widespread adoption of circular strategies across all sectors and value chains are needed to tackle the three most pressing challenges of
Lees verder

Energie Cooperatie groeit gestaag door
Energie Cooperatie groeit gestaag door De EnergieCooperatie Top&Twel (ECTT) faciliteert het afnemen van groene stroom via Een van Ons. In ruil daarvoor krijgt de ECTT EUR 75,- per jaar (bij afname van stroom en gas). Op dit moment zijn er een kleine 40 leden die duurzame stroom van Een Van Ons afnemen. De tarieven zijn concurrerend...
Lees verder

Kompas op Groen Regenboogschool Kortenhoef
Kompas op Groen Regenboogschool Kortenhoef Delftse studenten presenteren nieuwe duurzame racewagen op waterstof Studenten van de TU Delft hebben afgelopen dinsdag op de Pier van Scheveningen hun nieuwste racewagen op waterstof gepresenteerd. De 'Forze IX' moet met zijn topsnelheid van 300 kilometer per uur de strijd
Lees verder

Joint industry position paper on the Batteries Regulation
Joint industry position paper on the Batteries Regulation The industrial associations covering different aspects of the battery value chain, from raw materials supply to battery manufacturing, users of batteries, and recyclers express their concern about key elements considered in ongoing debates in the European Parliament and the Council on
Lees verder

Sluiting van niet duurzame panden komt dichterbij
Sluiting van niet duurzame panden komt dichterbij Het bericht Sluiting van niet duurzame panden komt dichterbij verscheen eerst op MAIN Energie. Babyboomers moeten de kar trekken De warmtetransitie is van ons allemaal, maar als het tempo te laag is voor de voortsnellende klimaatverandering, is er meer momentum nodig. Maar
Lees verder

"Meer regionale producten van land- en tuinbouw in Hoekschewaardse supermarkten"
"Meer regionale producten van land- en tuinbouw in Hoekschewaardse supermarkten" Sjaak van der Tak, voorzitter LTO Nederland. Supermarkten in de Hoeksche Waard moeten meer producten van Hoekschewaardse boeren... Het bericht "Meer regionale producten van land- en tuinbouw in Hoekschewaardse supermarkten" verscheen eerst op HoekscheWaardDuurzaam | om.
Lees verder

Variabele energietarieven bij veel leveranciers onvindbaar
Variabele energietarieven bij veel leveranciers onvindbaar Bijna een derde van de energieleveranciers verstopt de energietarieven van zijn zogeheten modelcontract. Dat constateert de Consumentenbond, die de websites van 27 aanbieders tegen het licht hield. Het bericht Variabele energietarieven bij veel leveranciers onvindbaar verscheen eerst op...
Lees verder