Doorgaan naar hoofdcontent

Van Wijnen blikt terug op totstandkoming energieneutraal Sportcomplex Nijlân

de Duurzame Wereld
Van Wijnen blikt terug op totstandkoming energieneutraal Sportcomplex Nijlân
Van Wijnen blikt terug op totstandkoming energieneutraal Sportcomplex Nijlân Wetterskip zoekt adviseur energietransitie Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Assen zet volgende stappen in de energietransitie
Assen zet volgende stappen in de energietransitie 17 januari 2022 PERSBERICHT Wie maakt de mooiste sweater voor Warmetruiendag? Leerlingen en scholieren van scholen uit Harderwijk en Hierden gaan de komende weken een duurzame sweater ontwerpen. Zij doen mee aan een wedstrijd van de gemeente Harderwijk met het oog op de
Lees verder

Tarkett lanceert 100% recyclebare DESSO AirMaster® Savera- en Savera Shade-collecties
Tarkett lanceert 100% recyclebare DESSO AirMaster® Savera- en Savera Shade-collecties Tarkett, wereldwijde marktleider op het gebied van innovatieve vloeroplossingen, voegt de DESSO AirMaster® Savera- en Savera Shade-tapijtplankcollecties toe aan het DESSO AirMaster-assortiment. Een betere binnenluchtkwaliteit op kantoor en de gezondheid van
Lees verder

Plasticvrij tandpastamerk SMYLE bespaart 500.000 plastic tandpastatubes
Plasticvrij tandpastamerk SMYLE bespaart 500.000 plastic tandpastatubes "We hebben al meer dan meer dan 500.000 tubes bespaard en er is al meer dan 30 miljoen maal gepoetst met een Smyle tablet. Zo maken we een directe, positieve impact op het milieu." Plastic is een product dat iedereen dagelijks gebruikt, vaak zonder er bij stil te staan. Maar is
Lees verder

Rapport toont milieueffecten van windturbines en zonnevelden
Rapport toont milieueffecten van windturbines en zonnevelden Voor de RES-regio Holland Rijnland is het definitieve milieueffectenrapport, ook wel planMER genoemd, afgerond. Het rapport laat zien wat de effecten van de energietransitie zijn op het milieu. Het planMER helpt overheden, zoals Gemeente Alphen aan den Rijn, bij de keuzes voor zoekgebieden
Lees verder

COP26 pledges are driving renewable power capacity additions | Renewables 2021
COP26 pledges are driving renewable power capacity additions | Renewables 2021       Eerste zonnepanelen Zonnepark Harderwijk gelegd Donderdag 13 januari legde wethouder Bert van Bijsteren samen met de voorzitter van energie- coöperatie Endura, Ruud Mantingh, de eerste zonnepanelen op de carport op het
Lees verder

Koplopers: hoe het balanceren van het elektriciteitsnet een win-win oplevert
Koplopers: hoe het balanceren van het elektriciteitsnet een win-win oplevert Het balanceren van ons elektriciteitsnet is één van de grootste uitdagingen van de energietransitie. Wat te doen als de zon niet schijnt en de wind niet waait? Dat vragen Liesbeth Staats en Werner Schouten zich af in deze aflevering van Koplopers. Robin Berg (Wedrivesolar)
Lees verder

Voor BP is de laadpaal bijna net zo winstgevend als benzine
Voor BP is de laadpaal bijna net zo winstgevend als benzine Oliebedrijf BP, volop in transitie naar een duurzaam energieconcern, zegt dat snellaadpalen bijna winstgevender zijn dan de traditionele benzinepompen. Voorzitter Hans Timmers ontmoet Tinne van der Straeten, Federaal Minister van Energie in België Na een korte
Lees verder

Waarom staan windturbines soms stil?
Waarom staan windturbines soms stil? The post Waarom staan windturbines soms stil? appeared first on Deltawind. Tweede bericht test – tweede bericht Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder