Doorgaan naar hoofdcontent

VDL en BOM investeren in bliksemwater van VitalFluid

de Duurzame Wereld
VDL en BOM investeren in bliksemwater van VitalFluid
VDL en BOM investeren in bliksemwater van VitalFluid Bliksemwater: de Brabantse Ontwikkelings Maatschappij en VDL Participaties, onderdeel van VDL Groep, investeren samen in VitalFluid. Dit bedrijf, gevestigd op de High Tech Campus in Eindhoven, gebruikt de baanbrekende plasmatechnologie om het gebruik van chemische bestrijdingsmiddelen terug
Lees verder

We gaan van start!
We gaan van start! Inleiding. Reeds enkele malen hebben we melding gemaakt van de start van een PostCodeRoos (PCR) project.Zie de volgende links:Nieuwsbrief – kom van dat dak af.Project – kom van dat dak af! Vooruitzichten. Inmiddels hebben we contact met twee bedrijven die hun dak beschikbaar willen...
Lees verder

Vion Boxtel neemt drie elektrische terminal trekkers in gebruik
Vion Boxtel neemt drie elektrische terminal trekkers in gebruik Vion zet in op de verduurzaming van haar logistieke processen. Een volgende stap is de inzet van drie volledig elektrische terminal trekkers. Deze voertuigen zorgen ervoor dat het rangeren van de koeltrailers op het terrein van de productielocatie in Pricewise:
Lees verder

Kennemer Wonen rondt proef af met opslag van zonne-energie in batterijen
Kennemer Wonen rondt proef af met opslag van zonne-energie in batterijen Kennemer Wonen heeft bij 2 woongebouwen een proef met een batterij van iwell afgerond. Deze batterijen slaan de opgewekte energie van zonnepanelen op die niet gelijk verbruikt wordt en levert die later terug. 42 procent kinderen in Nederland wil op
Lees verder

Consumentenbond: 'Leveranciers verstoppen energietarief' 4.000 sociaal kwetsbare gezinnen in België krijgen vanaf 20...
Consumentenbond: 'Leveranciers verstoppen energietarief' 4.000 sociaal kwetsbare gezinnen in België krijgen vanaf 2023 gratis st... New Ineos cracker in Antwerp to be CO2 neutral by 2036 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

"Groeiende vraag naar esthetische airco/warmtepomp-omkastingen"
"Groeiende vraag naar esthetische airco/warmtepomp-omkastingen" Om de buitenunits van airconditioners en warmtepompen een fraaier uiterlijk te geven, worden speciale omkastingen ontwikkeld, Volgens Qventi neemt de vraag naar deze producten toe. Een voorbeeld zijn de kasten in de CAL100-serie van Qventi. Deze omkastingen zorgen voor een fraaiere
Lees verder

Waterstoffabriek op gigawattschaal komt dichterbij
Waterstoffabriek op gigawattschaal komt dichterbij In de energietransitie speelt waterstof een belangrijke rol als CO2- en fossielvrije energiedrager, grondstof en brandstof.       Voorbereiding boswerkzaamheden in de Balij Staatsbosbeheer start in januari met de voorbereidende werkzaamheden voor het
Lees verder

Ben jij ons nieuwe bestuurslid?
Ben jij ons nieuwe bestuurslid? Een verbinder met de coöperatieve basis Over Ús Koöperaasje Ús Koöperaasje behartigt de belangen van de lokale energiecoöperaties in Fryslân. De energietransitie stelt hen tot 2030 voor de opgave om minimaal 1,15 TWh aan duurzame opwekcapaciteit uit zon en wind van onderop met vrijwilligers...
Lees verder

CO² reductie door HVAC-integratie (advertorial)
CO² reductie door HVAC-integratie (advertorial) Wist je dat het integreren van airco systemen kan leiden tot een energiebesparing van meer dan 30%? De klimaatspagaat: we doen niet wat goed voor ons is Om klimaatverandering af te remmen en daarmee onze soort te redden is snelle actie vereist. Maar dat doen we in
Lees verder