Doorgaan naar hoofdcontent

Verkoop van SUV ’s breekt klimaatwinst elektrische auto’s weer af

de Duurzame Wereld
Verkoop van SUV 's breekt klimaatwinst elektrische auto's weer af
Verkoop van SUV 's breekt klimaatwinst elektrische auto's weer af In 2021 werden wereldwijd meer SUV's met een verbrandingsmotor verkocht dan ooit tevoren, stelt het Internationaal Energieagentschap (IEA). Daardoor wordt de klimaatwinst van de elektrische auto fors teruggedrongen.  Het bericht Verkoop van SUV 's breekt klimaatwinst elektrische auto's
Lees verder

Zo blijf je de stijgende energieprijzen de baas
Zo blijf je de stijgende energieprijzen de baas Woningbezitters kunnen dit jaar gebruik maken van een hogere subsidie voor extra isolatie van hun woning en voor een (hybride) warmtepomp. Daarmee krijgt een huiseigenaar geen 20 maar ongeveer 30 procent van de kosten terug. Het bericht Zo blijf je de stijgende energieprijzen de baas verscheen...
Lees verder

Bond Beter Leefmilieu: 'Bekostigen Vlaamse energietransitie via elektriciteitsfactuur moet stoppen'
Bond Beter Leefmilieu: 'Bekostigen Vlaamse energietransitie via elektriciteitsfactuur moet stoppen' De Vlaamse energietransitie bekostigen via de elektriciteitsfactuur is contraproductief stelt de Bond Beter Leefmilieu (BBL). Erwin Cornelis: 'Het moedigt fossielvrij verwarmen niet aan, hervorming is noodzaak.' Coronaveilige
Lees verder

"Metaalindustrie kan koploper zijn in energiebesparing"
"Metaalindustrie kan koploper zijn in energiebesparing" De vraag naar audits voor energie-efficiëntie gaat de komende jaren toenemen om de klimaatdoelen te halen. De metaalindustrie kan hierin koploper zijn. Lees meer over "Metaalindustrie kan koploper zijn in energiebesparing" Vlaamse regeringspartij CD&V wil tempo van
Lees verder

RWS zoekt emissievrije asfaltproductie, Boskalis is al begonnen
RWS zoekt emissievrije asfaltproductie, Boskalis is al begonnen Belangenvermelding: Namens We-Boost werkte ik mee aan de door Boskalis gewonnen aanbesteding voor de A348. Rijkswaterstaat (RWS) heeft na consultatie van verschillende marktpartijen en experts uit de asfaltsector een aanvraag van €50 mln gedaan... Het bericht RWS zoekt emissievrije...
Lees verder

Het subsidieplafond van de RREW-regeling is bereikt
Het subsidieplafond van de RREW-regeling is bereikt Vanwege het grote succes is het niet meer mogelijk voor woningeigenaren om subsidie van de RREW-regeling aan te kunnen vragen.       Vlaamse regeringspartij CD&V wil tempo van uitrol zonnepanelen verdubbelen Binnen 5 jaar moet de Vlaamse uitrol van
Lees verder

Single-use plastics: Rules for the calculation, verification and reporting of data on the separate collection of wast...
Single-use plastics: Rules for the calculation, verification and reporting of data on the separate collection of waste single-use plastic beverage bottles published From 24 October 2021, EU Member States shall ensure that the targets for the separate collection for recycling of waste single-use plastic beverage bottles are calculated,
Lees verder

Duurzame energie opwekken in Steenwijkerland, moet dat? En hoe doen we dat?
Duurzame energie opwekken in Steenwijkerland, moet dat? En hoe doen we dat? Steenwijkerland wil een energie neutrale gemeente zijn en werkt daarom op verschillende terreinen aan beleid overduurzaamheid. Om te voldoen aan de in de 'Omgevingsvisie Steenwijkerland' geformuleerde doelstelling te voldoen is er nog wel wat werk aan de winkel. Gemeente
Lees verder

De winstkansen van het regeerakkoord schuilen in integratie
De winstkansen van het regeerakkoord schuilen in integratie Op basis van het regeerakkoord van het nieuwe, vandaag geïnstalleerde kabinet Rutte IV is het voor de verduurzaming van de bouw van belang hoever de samenhang reikt tussen klimaat, energie, natuur, stikstof, ruimte, bouwen en wonen. In onderstaand artikel legt Jan Willem van de Groep uit
Lees verder