Doorgaan naar hoofdcontent

Videoplatform richt zich op circulaire economie

de Duurzame Wereld
Videoplatform richt zich op circulaire economie
Videoplatform richt zich op circulaire economie De filmmakers van Stichting TRACE willen hét videoplatform voor de circulaire economie worden. Dit jaar gaan zij op basis van thema's als enthousiasme, inventiviteit, creativiteit en betrokkenheid informatieve filmpjes maken en in dat kader zoeken zij circulaire projecten om de camera op te richten.
Lees verder

Financiering recycling zonnepanelen: verwijderingsbijdrage alsnog een optie voor stichting OPEN
Financiering recycling zonnepanelen: verwijderingsbijdrage alsnog een optie voor stichting OPEN Stichting OPEN wil alsnog vooraf extra geld reserveren om zonnepanelen die in de toekomst onbruikbaar zijn te recyclen. De stichting onderzoekt de komst van een verwijderingsbijdrage en verwijderingsfonds.
Lees verder

Een veranderend familiebedrijf: "Ons businessmodel is van zichzelf circulair"
Een veranderend familiebedrijf: "Ons businessmodel is van zichzelf circulair" Drijvende studentenwoningen op gerecyclede schepen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Windmolens op waterstof? Vattenfall probeert iets nieuws
Windmolens op waterstof? Vattenfall probeert iets nieuws Windmolens die waterstof maken? Het is waarschijnlijker dan je denkt. Energiebedrijf Vattenfall wil een experiment starten waarbij het bedrijf een windmolen gebruikt om waterstof te maken. Is dit de oplossing voor de toekomstige windenergie? Eerste groeiversneller in
Lees verder

Een veranderend familiebedrijf: "Ons businessmodel is van zichzelf circulair"
Een veranderend familiebedrijf: "Ons businessmodel is van zichzelf circulair"       Drijvende studentenwoningen op gerecyclede schepen       Marktupdate week 1: Prijzen kalmeren wat. De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit
Lees verder

Doe mee: enquête Transitievisie Warmte
Doe mee: enquête Transitievisie Warmte De gemeente Eijsden-Margraten stopt net als de rest van Nederland met het gebruik van aardgas om woningen te verwarmen. De gemeente heeft een Transitievisie Warmte opgesteld om in kaart te brengen waar en hoe we voor 2030 al aardgasvrij kunnen worden.  Verwarmend advies Dat doen we onder meer...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over het bericht 'Zeer nauwe verbintenis Roland Berger en Tata'
Antwoorden op Kamervragen over het bericht 'Zeer nauwe verbintenis Roland Berger en Tata' Minister Blok (EZK) geeft antwoord op de vragen over het bericht 'Zeer nauwe verbintenis Roland Berger en Tata'. Het Tweede Kamerlid Leijten (SP) heeft de vragen gesteld. Marktupdate week 1: Prijzen kalmeren wat. De energiemarkt
Lees verder

Zuid-Korea komt met eigen groen classificatiesysteem met aardgas en zonder kernenergie
Zuid-Korea komt met eigen groen classificatiesysteem met aardgas en zonder kernenergie Zuid-Korea komt met een eigen classificatiesysteem voor duurzame activiteiten. De Koreanen noemen aardgas groen, maar kernenergie niet. Ze raadpleegden voor hun versie de Europese taxonomie. Over dat Europese classificatiesysteem is nog discussie over aardgas en
Lees verder

Koopmans levert graan van Nederlandse bodem als Nedertarwe
Koopmans levert graan van Nederlandse bodem als Nedertarwe Ingrediëntenleverancier Royal Koopmans introduceert Nedertarwe. Het graan komt van Nederlandse telers die strikte richtlijnen voor duurzaamheid navolgen. Koopmans wil er een duurzame beweging mee in gang zetten. "Nedertarwe is een totaalconcept voor bloem en meel van een hoge kwaliteit,
Lees verder