Doorgaan naar hoofdcontent

Viering Stadshagen 25 jaar

de Duurzame Wereld
Viering Stadshagen 25 jaar
Viering Stadshagen 25 jaar Op 13 juni 1997 werden de eerste woningen in de wijk Stadshagen opgeleverd. De eerste paal werd de grond ingeslagen op 27 november 1996 door toenmalig wethouder Margriet Meindertsma. In deze jongste wijk van Zwolle met inmiddels ruim 26.000 inwoners staat het jaar 2022 dan ook in het teken van de...
Lees verder

GreenBattery getest bij aanleg warmtenet | Kijk deze Vattenvlog | Vattenfall Nederland
GreenBattery getest bij aanleg warmtenet | Kijk deze Vattenvlog | Vattenfall Nederland Activiteiten Wij Techniek op laag pitje door ontbreken nieuwe cao Metaal & Techniek Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Corona update: impact voor bedrijven na laatste persconferentie
Corona update: impact voor bedrijven na laatste persconferentie       Nieuwe versie van het protocol 'Samen Veilig Doorwerken'       Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 bekend! Op woensdag 12 januari is de jury bijeengekomen om uit een totaal van 42 inzendingen de
Lees verder

Subsidie voor isolatie
Subsidie voor isolatie Inschrijftermijn NVKL Koeltrofee 2022 geopend Donderdag 19 mei reikt de NVKL de Koeltrofee 2022 uit, een award als erkenning voor een actuele innovatie in de koel- en klimaattechniek. Bedrijven die willen meedingen naar de award, kunnen zich er nu voor inschrijven. Leestip: Wat is echte innovatie
Lees verder

10 februari: werkconferentie 'Congestie op het net: de weg naar oplossingen'
10 februari: werkconferentie 'Congestie op het net: de weg naar oplossingen' De netbeheerders TenneT en Liander organiseren samen met de Provincie Gelderland een online werkconferentie in GEA-verband. Onderwerp: de drukte op het elektriciteitsnet. Deze online bijeenkomst vindt plaats op 10 februari tussen 13.00 en 16.00 uur en is bedoeld om inzicht
Lees verder

€50.000 voor subsidie groene daken, gevels en erfafscheidingen
€50.000 voor subsidie groene daken, gevels en erfafscheidingen       Subsidie voor isolatie       Inschrijftermijn NVKL Koeltrofee 2022 geopend Donderdag 19 mei reikt de NVKL de Koeltrofee 2022 uit, een award als erkenning voor een actuele innovatie in de koel- en
Lees verder

Succesvolle financiƫle start van het eerste zonnepanelen project
Succesvolle financiƫle start van het eerste zonnepanelen project GrondstoffenPoort bijeenkomst 2021 20 januari 2022 Onder leiding van Twan Huys werden in Grondstoffenpoort vier belangrijke thema's uitgespit die voor een circulaire economie nu urgent moeten worden opgepakt. lees meer Actueel
Lees verder

Beantwoording drie sets Kamervragen (fracties D66, BBB en SGP) over emissies door cacaofabriek in Zaandam
Beantwoording drie sets Kamervragen (fracties D66, BBB en SGP) over emissies door cacaofabriek in Zaandam Verslag schriftelijk overleg t.g.v. de informele bijeenkomst van klimaat- en milieuministers op 20 en 21 januari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Transitie duurzaamheid vraagt forse investering van zorgsector
Transitie duurzaamheid vraagt forse investering van zorgsector Met het tekenen van het klimaatakkoord van Parijs heeft de Nederlandse overheid zich gecommitteerd om in 2050 CO2-neutraal te zijn. De zorgsector kan hier potentieel een belangrijke bijdrage aan leveren. Desondanks heeft slechts een derde van de zorginstellingen uit het onderzoek
Lees verder