Doorgaan naar hoofdcontent

Voorbereidingen nieuwbouw kindcentrum in Muiderberg van start

de Duurzame Wereld
Voorbereidingen nieuwbouw kindcentrum in Muiderberg van start
Voorbereidingen nieuwbouw kindcentrum in Muiderberg van start HET deelauto nu ook met twee auto's in Kerkelanden 'Je kunt ervan uitgaan dat elke deelauto ongeveer tien auto's vervangt' Het elektrische wagenpark van HET, de Hilversumse Energie Transitie, breidt zich gestaag uit over Hilversum. Wethouder Annette
Lees verder

AVA-thema's VBDO voor 2022: 'Biodiversiteit, arbeidsomstandigheden en diversiteit'
AVA-thema's VBDO voor 2022: 'Biodiversiteit, arbeidsomstandigheden en diversiteit' Sinds 1995 is de VBDO een trouwe bezoeker van algemene aandeelhoudersvergaderingen (AVA's). Jaarlijks stelt de VBDO kritische vragen (engagement) aan de bestuurders van zo'n 40 Nederlandse, beursgenoteerde ondernemingen, ter bevordering van een duurzame
Lees verder

'Verlies covidmiljarden dreigt bij Europees klimaatbeleid luchtvaart'
'Verlies covidmiljarden dreigt bij Europees klimaatbeleid luchtvaart' Ja, natuurlijk verdienen KLM en Schiphol nu onze ruimhartige steun Vanwege de coronapandemie ligt de luchtvaart op zijn gat. KLM schrapt 1500 tot 2000 arbeidsplaatsen en vraagt voor de resterende 33.000 werknemers werktijdverkorting aan.... Het bericht 'Verlies covidmiljarden...
Lees verder

Oorlog stoken om verkiezingen te redden?
Oorlog stoken om verkiezingen te redden? Duurzaamheid en het klimaat staan in de koelkast nu er weer eens oorlog dreigt. Amerikaanse verkiezingswinst lijkt belangrijker dan het welzijn van de hele planeet. Het bericht Oorlog stoken om verkiezingen te redden? verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Transitie Café op 4 februari
Lees verder

Onderzoek Energie Samen Noord-Holland naar Transitie Visies Warmte
Onderzoek Energie Samen Noord-Holland naar Transitie Visies Warmte De aardgasvrije plannen van Noord-Hollandse gemeenten bieden nog alle kansen om voordelig voor bewoners uit te pakken. Maar die bewoners moeten dan wel nu met [ ... ] Loop mee met de klimaatmars op 12 maart Op 12 maart wordt er in Castricum een
Lees verder

Interfacial Engineering to Construct Antioxidative Pd4S/Pd3P0.95 Heterostructure for Robust Hydrogen Production at Hi...
Interfacial Engineering to Construct Antioxidative Pd4S/Pd3P0.95 Heterostructure for Robust Hydrogen Production at High Current Density Advanced Energy Materials, EarlyView. Blog #11 De Tocqueville Mijn eerste blog in dit nieuwe jaar. Het is misschien een beetje laat voor nieuwjaarswensen maar ik doe het toch maar:
Lees verder

'Verlies covidmiljarden dreigt bij Europees klimaatbeleid luchtvaart'
'Verlies covidmiljarden dreigt bij Europees klimaatbeleid luchtvaart' Ja, natuurlijk verdienen KLM en Schiphol nu onze ruimhartige steun Vanwege de coronapandemie ligt de luchtvaart op zijn gat. KLM schrapt 1500 tot 2000 arbeidsplaatsen en vraagt voor de resterende 33.000 werknemers werktijdverkorting aan.... Het bericht 'Verlies
Lees verder

Zwitserse wetenschappers maken waterstof uit bananenschillen
Zwitserse wetenschappers maken waterstof uit bananenschillen Onderzoekers van de Technische Universiteit in Zwitserland hebben een manier bedacht om heel snel waterstof te maken uit bananenschillen. Met behulp van lichtflitsen wordt de biomassa omgezet in syngas. Uit dit syngas kan vervolgens weer waterstof worden gewonnen.
Lees verder

Groene Weetkeet van Brabant Woont Slim in Boxtel
Groene Weetkeet van Brabant Woont Slim in Boxtel De Groene WeetKeet van energieloket, Brabant Woont Slim, staat op vrijdag 4 februari van 08.30 uur tot 12:00 uur op de markt in Boxtel.  De Groene WeetKeet staat klaar om: •    Huurders te helpen bij het verzilveren van hun gekregen cadeaubon voor gratis energiebesparende producten; •    Huurders...
Lees verder