Doorgaan naar hoofdcontent

Webinar 18de Eeuw: Stadsleven in beweging. Gender en mobiliteit in vroegmodern Amsterdam

Webinar 18de Eeuw: Stadsleven in beweging. Gender en mobiliteit in vroegmodern Amsterdam


Wonen in een huis van Leem
Veel mensen kijken best vreemd op wanneer ze horen dat we in Hongarije in een lemen boerderij wonen. Tijdens onze zoektocht naar een geschikte woning hebben velen ons zelfs afgeraden om te kiezen voor een lemen huis.


Natuurwonder in Hongarije
Hongarije kent bijna iedereen wel van de 'BB'. Boedapest en Balaton zijn dé toeristische trekpleisters van het land. Maar het land kent ook voor velen nog onontdekte plekken. Wist je bijvoorbeeld dat er een uniek natuurverschijnsel te zien is dat maar op twee andere plekken op aarde voorkomt?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.