Doorgaan naar hoofdcontent

Webinar Circulair Bouwen: anders handelen!

de Duurzame Wereld
Webinar Circulair Bouwen: anders handelen!
Webinar Circulair Bouwen: anders handelen! Om over minder dan tien jaar 50% minder grondstoffen te gebruiken, moeten we anders gaan denken en anders gaan handelen. Hoe we een circulaire bouweconomie bereiken en wie daarvoor de handen moeten samenbrengen, dat hoor je tijdens het webinar Circulair Bouwen op 10 februari 2022.
Lees verder

Delftse studenten presenteren nieuwe duurzame racewagen op waterstof
Delftse studenten presenteren nieuwe duurzame racewagen op waterstof Studenten van de TU Delft hebben afgelopen dinsdag op de Pier van Scheveningen hun nieuwste racewagen op waterstof gepresenteerd. De 'Forze IX' moet met zijn topsnelheid van 300 kilometer per uur de strijd aangaan met Porsches en Lamborghini's op het
Lees verder

Gemeente Den Haag vergoedt rente die inwoners betalen voor lening zonnepanelen
Gemeente Den Haag vergoedt rente die inwoners betalen voor lening zonnepanelen De gemeente Den Haag vergoedt voortaan de rente voor die inwoners betalen voor een lening om zonnepanelen te laten installeren. Het gaat om de rente voor de Energiebespaarlening van het Nationaal Warmtefonds. Holland Solar presenteert animatie
Lees verder

Liander meldt 14 nieuwe knelpunten op stroomnet Amsterdam, Friesland, Gelderland en Noord-Holland
Liander meldt 14 nieuwe knelpunten op stroomnet Amsterdam, Friesland, Gelderland en Noord-Holland Liander meldt 14 nieuwe knelpunten op zijn stroomnet te hebben. Het gaat om stations in Amsterdam, Friesland, Gelderland en Noord-Holland waar geen nieuwe transportcapaciteit beschikbaar is. Doorbraak Vismigratierivier Deze
Lees verder

Marktupdate week 2 &3: LNG schepen blijven maar komen.
Marktupdate week 2 &3: LNG schepen blijven maar komen. De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen weken Gas 5 jan 19 jan Elektra 5 jan… Lees verder op Marktupdate week 2 &3: LNG schepen blijven maar komen. Innovaties voor Warmte in
Lees verder

Politiek vraagt 200 Brabanders advies over betaalbaarheid duurzame warmte
Politiek vraagt 200 Brabanders advies over betaalbaarheid duurzame warmte In een reeks bijeenkomsten met de titel 'Brabant Praat over betaalbare energie' gaan 200 Brabanders de politiek advies geven over de energierekening van de toekomst. Via loting wordt de groep mensen samengesteld. Brabant Praat is een initiatief van de Energieregio West-Brabant
Lees verder

Temporary Framework for State aid measures to support the economy in the current COVID-19 outbreak
Temporary Framework for State aid measures to support the economy in the current COVID-19 outbreak Bijlage 2 behorende bij Kamerbrief over Kwartaalrapportage EU-wetgevingsonderhandelingen en EU-raadplegingen. Dutch response to the targeted review of the General Block Exemption Regulation: Bijlage 3 behorende bij
Lees verder

BAM maakt asfaltmachine op diesel elektrisch Europa heeft doelstelling groene stroom 2020 overtroffen De eerste Euro...
BAM maakt asfaltmachine op diesel elektrisch Europa heeft doelstelling groene stroom 2020 overtroffen De eerste Europese EV-bat...       Ontwikkelingen gasmarkt doorslaggevend voor energiekosten afnemers Op basis van een marktanalyse van Hans van Cleef (ABNAMRO) kan worden vastgesteld dat de markten met hun
Lees verder

Kamerbrief over Kwartaalrapportage EU-wetgevingsonderhandelingen en EU-raadplegingen
Kamerbrief over Kwartaalrapportage EU-wetgevingsonderhandelingen en EU-raadplegingen Minister Adriaansens (EZK) informeert de Eerste Kamer over de Kwartaalrapportage EU-wetgevingsonderhandelingen en EU-raadplegingen. Stand van zaken Tata Steel Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder