Doorgaan naar hoofdcontent

Welke sportaccommodatie wordt de duurzame kampioen?

de Duurzame Wereld
Welke sportaccommodatie wordt de duurzame kampioen?
Welke sportaccommodatie wordt de duurzame kampioen? Welke sportaccommodatie is de kampioen op het gebied van duurzaamheid? Tot 1 maart kan ook jouw vereniging meedingen naar de eretitel. Ben je nog niet zover? Profiteer dan van de gratis adviezen van een energiecoach. Deloitte en Groendus werken aan energiesysteem van de
Lees verder

Afwegingskader Energie in de Hollandse Waterlinies
Afwegingskader Energie in de Hollandse Waterlinies De provincie Noord-Holland heeft het Afwegingskader Energie Hollandse Waterlinies vastgesteld. Win een sessie met wetenschappers voor jouw onderneming Ben jij aan het pionieren voor een circulaire economie, maar loop je tegen barrières aan? Het Groene Brein bundelt haar
Lees verder

Laatste mantelzorgwoning beschikbaar
Laatste mantelzorgwoning beschikbaar Ecodorp Boekel heeft nog een laatste mantelzorgwoning beschikbaar voor iemand die in het dagelijks leven wat extra aandacht nodig heeft. Heb je een groen hart… Read more Grootgebruikers 'Groningen' gas doen alles aan realisatie ombouw Begin januari 2022 heeft het kabinet de Tweede
Lees verder

Kennis van ecodorpen naar de Europese Commissie
Kennis van ecodorpen naar de Europese Commissie Ter ere van de European Day of Sustainable Communities heeft ECOLISE een week van contacten met Europese politici georganiseerd. Ecodorpers Ronald Hazelzet en Ad Vlems… Read more Boomhutten en Artist-in-Residence afmaken Artist-in-Residence is nog niet af! Er moeten nog
Lees verder

Rechter: uitsluiten waterstof Haags doelgroepenvervoer rechtmatig
Rechter: uitsluiten waterstof Haags doelgroepenvervoer rechtmatig Het uitsluiten van waterstofvoertuigen in de taxiaanbesteding van de gemeente Den Haag mag. Het is onvoldoende aannemelijk dat waterstofvoertuigen een gelijkwaardig alternatief bieden voor batterij-elektrisch vervoer in de stad, oordeelde de rechter woensdag.  Jan Paul Kerkhof,
Lees verder

Burgemeesters komen met statement over de maatregelen: 'Wij maken ons zorgen'
Burgemeesters komen met statement over de maatregelen: 'Wij maken ons zorgen' ING investeert in duurzame innovaties ING wordt als eerste financiële instelling aandeelhouder van EIT InnoEnergy, de Europese innovatiemotor voor duurzame energie. De in Amsterdam gevestigde, wereldwijd opererende bank neemt deze stap door
Lees verder

We verhogen het boezempeil voor meer natuurontwikkeling
We verhogen het boezempeil voor meer natuurontwikkeling Door de gunstige weersomstandigheden verhogen we de gemiddelde waterstand in de Friese boezem deze week tijdelijk. Met deze tijdelijke peilverhoging wijken we af van het streefpeil. Een meer natuurlijke waterstand verbetert de waterkwaliteit en stimuleert de rietgroei. Dat is goed voor het...
Lees verder

Kennis is King is terug: win opnieuw een wetenschapssessie voor jouw onderneming!
Kennis is King is terug: win opnieuw een wetenschapssessie voor jouw onderneming! Verslag DD dd 12 jan jl De eerste vergadering van Duurzaam Drijber in 2022 is weer geweest. Lees hier het verslag van deze vergadering. . . Verslag Duurzaam Drijber (DD), dd woensdag 12 januari 2022 Eén lid heeft afgezegd vanwege
Lees verder

Prijs stadsverwarming stijgt veel minder dan die van aardgas
Prijs stadsverwarming stijgt veel minder dan die van aardgas De energiekosten rijzen de pan uit. Dat heeft ook effect op de prijzen van stadsverwarming, want warmtebedrijven gebruiken deels aardgas en elektriciteit voor hun warmteproductie en -distributie. Er heerst her en der onbegrip dat ook de kosten voor klanten van warmtenetten fors
Lees verder