Doorgaan naar hoofdcontent

Zon op de Hilver: primeur voor Baarschot

de Duurzame Wereld
Zon op de Hilver: primeur voor Baarschot
Zon op de Hilver: primeur voor Baarschot Het eerste postcoderoosproject in Hilvarenbeek is een feit én de primeur is voor Baarschot. Op het dak van Handboogsport van Dorst liggen 222 zonnepanelen… Digitale informatieavond Transitievisie Warmte Hoe gaan we in de gemeente Hilvarenbeek naar aardgasvrij wonen toe? Dat hoort u
Lees verder

okt 2021 | Interview Leusder krant
okt 2021 | Interview Leusder krant In oktober werd DEEL benaderd door Daan Bleuel (Leusder krant) om een interview over achtergrond en plannen van DEEL als nieuwe energiecoöperatie. "Sinds januari van dit jaar is Leusden een zogeheten energiecoöperatie rijker. Onder de naam DEEL (duurzame energie voor elke Leusdenaar) willen de...
Lees verder

Beleidslijn kans op schade door spoortrillingen bij aanlegprojecten spoorweginfrastructuur
Beleidslijn kans op schade door spoortrillingen bij aanlegprojecten spoorweginfrastructuur       okt 2021 | Interview Leusder krant In oktober werd DEEL benaderd door Daan Bleuel (Leusder krant) om een interview over achtergrond en plannen van DEEL als nieuwe energiecoöperatie. "Sinds januari van dit jaar
Lees verder

PV InfoLink: prijzen voor polysilicium dalen in 2022 mogelijk sneller dan verwacht
PV InfoLink: prijzen voor polysilicium dalen in 2022 mogelijk sneller dan verwacht De prijzen voor polysilicium, de belangrijkste grondstof voor zonnepanelen, dalen dit kalenderjaar mogelijk sneller dan verwacht. Die voorspelling doet het Chinese marktonderzoeksbureau PV InfoLink. Tussenbalans SDE+(+) van RVO: 2,1
Lees verder

Kenneth Bandhoe: pionier in verduurzaming
Kenneth Bandhoe: pionier in verduurzaming Als je je woning wilt verduurzamen, is het handig als je kennis van techniek hebt. Ben je bovendien leergierig én eigenwijs, dan kom het wel goed. Levend bewijs van deze stelling is Kenneth Bandhoe. Lang voordat werd besloten dat we van het aardgas af moeten maakte hij zijn woning aardgasvrij. Als...
Lees verder

Het Dilemma | 'Afschaffen btw op zonnepanelen leidt tot oneerlijke concurrentie'
Het Dilemma | 'Afschaffen btw op zonnepanelen leidt tot oneerlijke concurrentie' Is het afschaffen van de btw op zonnepanelen een goed idee? In deze editie van Het Dilemma spreekt Solar Magazine met fiscaal jurist Romano Hagen. 'Een nultarief leidt in potentie tot oneerlijke concurrentie.'       PV InfoLink:
Lees verder

Duurzaamheid zit klem tussen disruptie en vertraging in 2022
Duurzaamheid zit klem tussen disruptie en vertraging in 2022 De tweeslachtigheid rond duurzaamheid laat zien dat we een radicaal realistische blik nodig hebben om in te zien wat er (nog) kan en hoe we dat organiseren, voor dat pleisters plakken ontaardt in amputeren. Het bericht Duurzaamheid zit klem tussen disruptie en vertraging in 2022 verscheen
Lees verder

Memoriam Alex Bezemer († 6 januari 2022)
Memoriam Alex Bezemer († 6 januari 2022) Alex Bezemer, een zeer gewaardeerd lid en bevlogen vrijwilliger van Zonnecoöperatie West-Friesland is plotseling overleden, nieuws dat ons op 6 januari 2022 bereikte. Bijzonder triest nieuws. Alex heeft zich vele jaren ingespannen als een zeer actieve vrijwilliger van Zonnecoöperatie...
Lees verder

Memoriam Alex Bezemer († 6 januari 2022)
Memoriam Alex Bezemer († 6 januari 2022) Alex Bezemer, een zeer gewaardeerd lid en bevlogen vrijwilliger van Zonnecoöperatie West-Friesland is plotseling overleden, nieuws dat ons op 6 januari 2022 bereikte. Bijzonder triest nieuws. Alex heeft zich vele jaren ingespannen als een zeer actieve vrijwilliger van Zonnecoöperatie...
Lees verder