Doorgaan naar hoofdcontent

10 Feb 2022 | Press release Playing for the Planet: Annual report shows games studios getting serious on climate

de Duurzame Wereld
10 Feb 2022 | Press release Playing for the Planet: Annual report shows games studios getting serious on climate
10 Feb 2022 | Press release Playing for the Planet: Annual report shows games studios getting serious on climate Wat heb ik als bedrijf aan collectieve warmte? Wat kunnen bedrijven samen doen in het kader van energiebesparing, duurzame energie en hernieuwbare warmte?: Het ministerie van EZK organiseerde eind januari
Lees verder

ACM start extra onderzoek naar financiële weerbaarheid energiebedrijven
ACM start extra onderzoek naar financiële weerbaarheid energiebedrijven De Autoriteit Consument & Markt (ACM) start in het voorjaar van 2022 een extra onderzoek om te controleren of energieleveranciers ook na de winterperiode kunnen blijven voldoen aan de eisen voor leveringszekerheid. Onderzoekers produceren nieuwe
Lees verder

Netbeheerders presenteren staalkaart voor hulp bij maken omgevingsplannen voor uitbreiding stroomnet
Netbeheerders presenteren staalkaart voor hulp bij maken omgevingsplannen voor uitbreiding stroomnet De Nederlandse netbeheerders hebben de staalkaart 'Elektriciteit en gas in het omgevingsplan' gepresenteerd. Het document moet ambtenaren helpen bij het opstellen van omgevingsplannen. NWO start onderzoeksprogramma naar
Lees verder

Groene Bon nu ook voor huurders
Groene Bon nu ook voor huurders Heeft u een huurwoning in de gemeente Ridderkerk? Dan komt u in aanmerking voor een Groene Bon ter waarde van €90,-! Met deze bon kunt u bij lokale winkels duurzame en energiezuinige producten kopen. Denk hierbij aan led-lampen, tochtstrips, radiatorfolie of een slimme thermostaat. Populariteit
Lees verder

Stadsbeheer tankt biodiesel
Stadsbeheer tankt biodiesel Sinds kort rijdt een aantal wagens van Stadsbeheer, het onderdeel van de gemeente Maastricht dat Maastricht schoon, leefbaar én groen houdt, op biodiesel. Meer specifiek op HVO100, Hydrotreated Vegetable Oil. Deze diesel is gemaakt van biologische producten zoals frituurvet en houtsnippers....
Lees verder

LIVE 18 feb 12:30-14:00 Het grote EV VER gemeenteraadsverkiezingen debat met 4 wethouders!
LIVE 18 feb 12:30-14:00 Het grote EV VER gemeenteraadsverkiezingen debat met 4 wethouders! Informatiebijeenkomst MOOI Zon op Gebouw en Zon op Infra Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Evaluerend onderzoek naar de Transparantiebenchmark en Kristalprijs
Evaluerend onderzoek naar de Transparantiebenchmark en Kristalprijs Minister Adriaansens (Economische Zaken en Klimaat) biedt de Tweede Kamer de resultaten van een evaluerend onderzoek naar de Transparantiebenchmark en de daaraan verbonden Kristalprijs aan. Zonnepanelenactie verlengd, infoavond via livestream Het
Lees verder

brei project voor de jeugd
brei project voor de jeugd Samen met de LEV groep organiseert SonEnergie een project voor de Son- en Breugelse jeugd: brei een trui en zet je verwarming een graadje lager. Ook de jeugd kan haar... Kamerbrief over planning hoofdlijnenbrief Digitaliseringsbeleid Staatssecretaris Van Huffelen ( Koninkrijksrelaties en
Lees verder

Netwerken, kennisdelen en bijpraten tijdens de netwerkborrel van Stichting Warmtenetwerk
Netwerken, kennisdelen en bijpraten tijdens de netwerkborrel van Stichting Warmtenetwerk Na bijna twee jaar alleen maar online events te hebben georganiseerd, staan wij weer te popelen om u in levende lijve te mogen begroeten! Daarom organiseert Stichting Warmtenetwerk op woensdag 9 maart een gezellige en informele netwerkborrel. Onder het genot van
Lees verder