Doorgaan naar hoofdcontent

21 Feb 2022 | Press release Flipflopi sets sail on expedition to map impact of marine litter in the Western Indian O...

de Duurzame Wereld
21 Feb 2022 | Press release Flipflopi sets sail on expedition to map impact of marine litter in the Western Indian Ocean
21 Feb 2022 | Press release Flipflopi sets sail on expedition to map impact of marine litter in the Western Indian Ocean Dura Vermeer: eerste elektrisch aangedreven tandem trilwals ter wereld Dura Vermeer heeft medio februari de eerste elektrisch aangedreven tandem trilwals ter wereld in gebruik genomen. De unieke
Lees verder

Liander meldt congestie voor zonnepanelen bij Buurmalsen
Liander meldt congestie voor zonnepanelen bij Buurmalsen Liander meldt in zijn tweewekelijkse update over de beschikbare capaciteit op het elektriciteitsnet 3 nieuwe knelpunten. Slechts 1 daarvan heeft betrekking op de teruglevering van zonne-energie. Nelectra start samenwerking met ODE en PV-Vlaanderen
Lees verder

Uitnodiging Algemene Ledenvergadering (online)
Uitnodiging Algemene Ledenvergadering (online) Betreft: Uitnodiging online ALV donderdag 31 maart 2022 20.00 uur Beste {voornaam}, Dit jaar staat er veel te gebeuren voor het Traais Energie Collectief. De hoogste tijd dus voor een Algemene Ledenvergadering (ALV). Je bent van harte uitgenodigd om donderdag 31 maart van 20.00 – 21.00 uur...
Lees verder

Beantwoording vragen over wijzigingsbesluit industriële emissies (Bal)
Beantwoording vragen over wijzigingsbesluit industriële emissies (Bal) Circulair bouwen: tijd voor radicale keuzes De uitstoot van een vliegtuig kun je afkopen door een boom te laten planten, maar hoe repareer je de milieuschade van een bouwwerk? De circulaire bouweconomie moet hiervoor antwoorden bieden en die
Lees verder

Energieweerbericht 21 feb 2022 Green Energy Day
Energieweerbericht 21 feb 2022 Green Energy Day Betere energielabels voor 45.708 huurwoningen Verhuurders gaan 45.708 sociale huurwoningen verduurzamen. Zij gebruiken hierbij de Regeling Vermindering Verhuurderheffing Verduurzaming 2021. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het
Lees verder

Stand van zaken Windpark Hazeldonk-West
Stand van zaken Windpark Hazeldonk-West De civieltechnische werkzaamheden voor Windpark Hazeldonk-West zijn in gestart. Dit betekent dat er parkwegen aangelegd worden. De werkzaamheden beginnen bij locatie E3. We verwachten dat begin juli alle tijdelijke en definitieve wegen klaar zijn. TankProTV thema-uitzending: Koffie en
Lees verder

Adele Je buurt web
Adele Je buurt web deA Algemeen web intro Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Beantwoording Kamervragen beschikbaarheid biobrandstoffen productie duurzame brandstoffen
Beantwoording Kamervragen beschikbaarheid biobrandstoffen productie duurzame brandstoffen Beantwoording commissieverzoek met een reactie met betrekking tot laagvliegen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Subsidie voor hulp bij energiebesparing
Subsidie voor hulp bij energiebesparing Het bericht Subsidie voor hulp bij energiebesparing verscheen eerst op DEB. Nieuwe podcastaflevering beschikbaar: Waterstof transport door pijpleidingen (deel 2): de status in België en Nederland Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het
Lees verder