Doorgaan naar hoofdcontent

28 Feb 2022 | Story What to expect at the UN Environment Assembly this week

de Duurzame Wereld
28 Feb 2022 | Story What to expect at the UN Environment Assembly this week
28 Feb 2022 | Story What to expect at the UN Environment Assembly this week Nieuwe campagne: recycle coach helpt ook bij ongebruikte apparaten In maart loopt een nieuwe online Wecycle-campagne waarin Nederland op een ludieke manier een spiegel wordt voorgehouden door de e-waste […] The post Nieuwe campagne: recycle
Lees verder

Gratis energiebespaartas, laatste kans!
Gratis energiebespaartas, laatste kans! De energieprijzen blijven stijgen en het wordt mede daardoor steeds belangrijker om energie te besparen. Om u een handje op weg te helpen wordt er van alles georganiseerd door de gemeente. Er is bijvoorbeeld een duurzaam bouwloket met veel informatie en er worden webinars over verduurzamen...
Lees verder

SUNMAN Lichtgewicht Zonnepanelen Another green check for the lead-free* REC Alpha Pure: Certified as a Low Carbon Fo...
SUNMAN Lichtgewicht Zonnepanelen Another green check for the lead-free* REC Alpha Pure: Certified as a Low Carbon Footprint sol... Applications for the 2022 CLEPA Innovation Awards are now open! Applications for the 2022 CLEPA Innovation Awards are now open! 28 februari 2022 The 7th edition of the CLEPA Innovation
Lees verder

EUROSOLAR Times Spring 2022 Index
EUROSOLAR Times Spring 2022 Index EUROTRIP_ENERGY EUROPE European Solar Prize 2021/22 Solar Prizes in Austria, Luxembourg and Switzerland Carol OlsonThe Dutch Green Industrial Policy Toolbox – Insights from a recent OECD report Milan SmrzEnergy transition in the Czech Republic – no transition at all or just a small one?...
Lees verder

Terugblik GEA Masterclasses
Terugblik GEA Masterclasses In maart is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Op het gebied van klimaat en energie komt er in de periode '22-'26 veel op de gemeenteraad af. In het kader van die raadsperiode organiseerden wij als Gelders Energieakkoord een reeks masterclasses, gegeven door onafhankelijke experts…
Lees verder

Inwerkingtredingsdatum Mijnbouwwet: streefdatum 1 januari 2023
Inwerkingtredingsdatum Mijnbouwwet: streefdatum 1 januari 2023 De Rijksoverheid meldt dat het wetsvoorstel voor wijzigingen in de Mijnbouwwet nu bij de Eerste Kamer ligt om behandeld te worden. In een infographic is het proces van de wijziging van de Mijnbouwwet en de daarbij behorende stappen schematisch weergegeven. Lees meer...
Lees verder

20 Years World Council for Renewable Energy (WCRE) – Interview with Angelina Galiteva
20 Years World Council for Renewable Energy (WCRE) – Interview with Angelina Galiteva Angelina Galiteva is a board member of the World Council for Renewable Energy, a founding board member of the Global Clean Energy Desalination Alliance, and founder and board chair of the Renewables 100 Policy Institute, which works to accelerate the global
Lees verder

'Delfts Geothermieproject moet energie en kennis opleveren voor een duurzame toekomst'
'Delfts Geothermieproject moet energie en kennis opleveren voor een duurzame toekomst' Als alles volgens plan verloopt wordt nog dit jaar een geothermiebron geboord op de campus van de TU Delft, vlakbij de Rotterdamseweg. Behalve warmte moet […] Het bericht 'Delfts Geothermieproject moet energie en kennis opleveren voor een duurzame toekomst'
Lees verder

Subsidieregeling Systeemintegratie open op 1 februari 2022 voor nieuwe projectvoorstellen
Subsidieregeling Systeemintegratie open op 1 februari 2022 voor nieuwe projectvoorstellen De regeling Systeemintegratie 2022 (SMCES) van de Topsector Energie is open tot en met 29 maart 2022. Bedrijven, netbeheerders en kennisinstellingen kunnen projectvoorstellen indienen. Het gaat om innovatie rond zogeheten smart multi-commodity
Lees verder