Doorgaan naar hoofdcontent

3D Hierarchical Electrodes Boosting Ultrahigh Power Output for Gelatin‐KCl‐FeCN4−/3− Ionic Thermoelectric Cells

de Duurzame Wereld
3D Hierarchical Electrodes Boosting Ultrahigh Power Output for Gelatin‐KCl‐FeCN4−/3− Ionic Thermoelectric Cells
3D Hierarchical Electrodes Boosting Ultrahigh Power Output for Gelatin‐KCl‐FeCN4−/3− Ionic Thermoelectric Cells Advanced Energy Materials, EarlyView. Cooplink Webinar over betaalbare huurwoningen met VrijCoop Als je solidariteit en betaalbaar wonen belangrijk vind, is VrijCoop interessant voor je. VrijCoop is een
Lees verder

Kennisinstituten bundelen krachten onderzoek klimaatverandering en luchtvervuiling met satellieten
Kennisinstituten bundelen krachten onderzoek klimaatverandering en luchtvervuiling met satellieten Kennisinstituten: het KNMI, TNO, SRON en de TU Delft gaan samen optrekken bij onderzoek en technologieontwikkeling op het gebied van aardobservatie. Met de oprichting van het 'Clear Air' consortium wil men de vooraanstaande kennispositie versterken die
Lees verder

3D Hierarchical Electrodes Boosting Ultrahigh Power Output for Gelatin‐KCl‐FeCN4−/3− Ionic Thermoelectric Cells
3D Hierarchical Electrodes Boosting Ultrahigh Power Output for Gelatin‐KCl‐FeCN4−/3− Ionic Thermoelectric Cells Advanced Energy Materials, EarlyView.       Kennisinstituten bundelen krachten onderzoek klimaatverandering en luchtvervuiling met satellieten Kennisinstituten: het KNMI, TNO, SRON en de TU Delft
Lees verder

Wat te denken van de prijswinnende Groningse Ocean Battery?
Wat te denken van de prijswinnende Groningse Ocean Battery? Op de Amerikaanse consumentenelektronicabeurs CES2022 won de Groningse startup Ocean Grazer begin januari 2022 een innovatieprijs. Ocean Grazer ontwikkelt de Ocean Battery, een offshore energie-opslagsysteem voor windparken.  Ocean Grazer timmert al een kleine 10... Het bericht Wat te...
Lees verder

'Bij huidige gasprijs verdien je isoleren snel terug'
'Bij huidige gasprijs verdien je isoleren snel terug' Een huis van pakweg dertig jaar oud beter isoleren, dat is best te doen. Maar wat doe je met een woning uit de tijd dat gas nog bijna gratis was en niemand ooit van klimaatopwarming had gehoord? Arno Huibers legt het uit. Isoleren? Waarom zou je, in de jaren vijftig? Gas was spotgoedkoop, van...
Lees verder

Rijen-Zuid 6e wijk voor de 'wijkaanpak energiebesparing'
Rijen-Zuid 6e wijk voor de 'wijkaanpak energiebesparing' 5 februari 2022 << Energie Gilze Rijen is sinds 2020 bezig met de wijkaanpak energiebesparing. We helpen zo bewoners op wijkniveau met energie besparen. We starten nu in een 6e wijk: Rijen-Zuid. Naast Wolfsweide en Schilderswijk in Rijen, Hofstad en Steenakkers in Gilze en Molenschot gaan...
Lees verder

'Bij huidige gasprijs verdien je isoleren snel terug'
'Bij huidige gasprijs verdien je isoleren snel terug' Een huis van pakweg dertig jaar oud beter isoleren, dat is best te doen. Maar wat doe je met een woning uit de tijd dat gas nog bijna gratis was en niemand ooit van klimaatopwarming had gehoord? Arno Huibers legt het uit. Isoleren? Waarom zou je, in de jaren vijftig? Gas was spotgoedkoop,
Lees verder

'Onredelijke en onterechte transportkosten blijven doorbraak grote batterijsystemen blokkeren'
'Onredelijke en onterechte transportkosten blijven doorbraak grote batterijsystemen blokkeren' 2022 wordt volgens Ruud Nijs niet het jaar van de doorbraak van grote batterijsystemen in Nederland. Als boosdoener noemt hij de transportkosten. 'Die zijn onredelijk en tegenstrijdig met Europese regelgeving.' Vlaamse zakelijke
Lees verder

DONUT DEALS IN AMSTERDAM - GAASPERDAM
DONUT DEALS IN AMSTERDAM - GAASPERDAM Holland Solar: 'Besluit over salderingsregeling en SDE++ maken van 2022 een cruciaal politiek jaar' Het afbouwen van de salderingsregeling voor zonnepanelen en de cap op 35 terrawattuur in de SDE++-subsidie. Dat zijn volgens Holland Solar de hete politieke hangijzers voor de
Lees verder