Doorgaan naar hoofdcontent

9 februari 2022: De Bathmense Landen gaat los!

de Duurzame Wereld
9 februari 2022: De Bathmense Landen gaat los!
9 februari 2022: De Bathmense Landen gaat los! Na vele jaren voorbereiding en een flinke investering van tijd en middelen door Erik en Jolanda Brilman, is er nu een hele grote stap gezet: de aanleg van de kabel aansluiting en voorbereiding van de werkzaamheden op het terrein zijn gestart. Een mijlpaal waar we Erik en Jolanda van harte mee...
Lees verder

Uitgebreide Producenten Verantwoordelijkheid geeft grip op afvalstromen, maar het kan beter
Uitgebreide Producenten Verantwoordelijkheid geeft grip op afvalstromen, maar het kan beter Een Uitgebreide Producenten Verantwoordelijkheid helpt om grip te krijgen op de inzameling en circulaire verwerking van afvalstromen, maar het moet slimmer en beter. Dat blijkt uit een Quickscan die Partners for Innovation heeft uitgevoerd voor het
Lees verder

CBb vernietigt besluit ACM over de wijziging van een aansluiting door Enexis
CBb vernietigt besluit ACM over de wijziging van een aansluiting door Enexis Het CBb heeft het beroep gegrond verklaard en het geschilbesluit vernietigd. Energie-Nederland: 'Creƫer balans in belastingtarieven voor elektriciteit en gas' Terwijl uitstoot hoger ligt, is Urgenda-doel 2... Actueel
Lees verder

Wat is bemaling? Hoe gaat TenneT hiermee om?
Wat is bemaling? Hoe gaat TenneT hiermee om? Oisterwijk en Tilburg werken samen aan kansen voor gebiedsontwikkeling In Oisterwijk staat een hoop te gebeuren. Er moeten veel woningen bij komen, we zoeken nieuwe locaties voor werkterreinen, de natuur moet meer ruimte krijgen en het landschap moet nog fraaier. De gemeente
Lees verder

Diverse reparaties bij Windpark Deil
Diverse reparaties bij Windpark Deil Windpark Deil kampt al enige tijd met een te sterk geluid van enkele turbines. Het probleem ontstond als eerste in de tweede turbine vanuit het Westen gezien van Pure Energie, maar ook de derde en vierde turbine (van Betuwewind) bleken bij stevige wind een sterke vrij lage bromtoon te produceren.We...
Lees verder

Europese brancheorganisaties: nieuwe regels batterijen bedreigen energietransitie
Europese brancheorganisaties: nieuwe regels batterijen bedreigen energietransitie 10 Europese brancheorganisaties roepen het Europees Parlement en de Europese Unie op om de lat in de nieuwe Europese Batterijenverordening niet te hoog te leggen. Dat zou de energietransitie in gevaar brengen.       11 februari is
Lees verder

Inkoopactie isolatie eindigt op 25 februari
Inkoopactie isolatie eindigt op 25 februari Afstandsnormen voor Windmolens In het coalitieakkoord staat dat er afstandsnormen moeten komen voor windmolens. Olof van der Gaag, voorzitter NVDE, ging in tv-programma Op1 op 3 februari in debat met VVD-Kamerlid Silvio Erkens. Die wil dat er pas op de plaats wordt gemaakt
Lees verder

Warmetruiendag 2022
Warmetruiendag 2022 Extra subsidie voor isolatie en warmtepompen "Verwarm jezelf, niet de wereld." Dat is het motto van de Warmetruiendag komende vrijdag 11 februari. Meedoen is simpel: trek een dikke trui aan en zet de verwarming een graadje naar beneden. Wil je voortaan altijd de verwarming lager kunnen zetten en... Mooie
Lees verder

Inkoopactie isolatie eindigt op 25 februari
Inkoopactie isolatie eindigt op 25 februari       Afstandsnormen voor Windmolens In het coalitieakkoord staat dat er afstandsnormen moeten komen voor windmolens. Olof van der Gaag, voorzitter NVDE, ging in tv-programma Op1 op 3 februari in debat met VVD-Kamerlid Silvio Erkens. Die wil dat er pas op de
Lees verder