Doorgaan naar hoofdcontent

Animatiefilm 'Wat is waterstof? En hoe draagt waterstof bij aan de duurzame wereld van morgen?'

de Duurzame Wereld
Animatiefilm 'Wat is waterstof? En hoe draagt waterstof bij aan de duurzame wereld van morgen?'
Animatiefilm 'Wat is waterstof? En hoe draagt waterstof bij aan de duurzame wereld van morgen?' Toelichting op budgettaire mutaties IenW in decemberbrief 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

2022: The Year of Terawatt Solar
2022: The Year of Terawatt Solar Global installed solar capacity expected to hit Terawatt mark in early  2022 Bright news is on the horizon, with solar set to reach another key milestone this year. In a new dawn for the sector, global installed solar generation capacity is expected to reach 1.1 TW in 2022, with the TW...
Lees verder

De wereld verandert; hoe beweegt u mee?
De wereld verandert; hoe beweegt u mee? De wereld verandert. Hoe bewegen wij mee? Hoe beweegt u mee? De samenleving van de toekomst is een circulaire economie. Maar wat houdt dat eigenlijk in? Wandel de Inspiratie-audioroute langs 'best practices' in de stad en ontdek hoe lokale bedrijven hun krachten bundelen met kunstenaars en scholen...
Lees verder

Dakscans
Dakscans Eind 2021 hebben ondernemers uit de gemeente Sint-Michielsgestel de mogelijkheid gehad om zich aan te melden voor een zogeheten dakscan als onderdeel van het project zon-op-bedrijfsdaken. Doel van dit project is het promoten van zonnepanelen op bedrijfsdaken. 17 bedrijven hebben hieraan deelgenomen... Oost Gelre
Lees verder

Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 mld hoger PowerGo en Spirii bundelen krachten om groot Europees snellaadnetwerk ui...
Uitgaven voor klimaat mogelijk 1,1 mld hoger PowerGo en Spirii bundelen krachten om groot Europees snellaadnetwerk uit te rollen...       Webinar Netcongestie: eerste hulp bij transportweigeringen (26-1-2022)       Zweedse regering verleent goedkeuring aan plannen voor
Lees verder

Zon op dak blijft eerste keus
Zon op dak blijft eerste keus We blijven gaan voor installaties op grote daken. Hoe meer daken, hoe beter, want we zien zon-op-dak als ideale oplossing. We zien ook dat we niet zonder zonnevelden kunnen, want die zetten veel meer zoden aan de dijk. Aldus een interview met Bert van Iperen, onze technisch expert, in het Groentje...
Lees verder

Nieuw toerismebeleid voor Ameland
Nieuw toerismebeleid voor Ameland De afgelopen jaren zien we op Ameland een steeds snellere verandering en groei van het toerisme en dat heeft gevolgen voor de leefbaarheid, de natuur en de economie op het eiland. Hoe zou toerisme op Ameland zich duurzaam moeten ontwikkelen zodat het de cruciale bijdrage kan blijven leveren aan de...
Lees verder

Energy award opsteker voor TSN Groen
Energy award opsteker voor TSN Groen Logistiek dienstverlener TSN Groen wint de EZK Energy Award 2021. Directeur en eigenaar Andries Vlot is zeer ingenomen met de prijs: 'dit is een geweldige beloning voor de gehele organisatie en een enorme opsteker voor ons bedrijf.'       Zon op dak blijft eerste keus We
Lees verder

Nederland is echt eens koploper in Europa, met elektrische bussen
Nederland is echt eens koploper in Europa, met elektrische bussen Liefst 81% van alle stadsbussen die Nederland in 2020 in gebruik nam was batterij-elektrisch. Daarmee bleef Nederland de rest van Europa met afstand voor. Gemiddeld was 16% van de nieuwe bussen in Europa emissievrij. ... Het bericht Nederland is echt eens koploper in Europa, met...
Lees verder