Doorgaan naar hoofdcontent

Bespaar energie in je jaren '50/'60-huis

de Duurzame Wereld
Bespaar energie in je jaren '50/'60-huis
Bespaar energie in je jaren '50/'60-huis Doe mee met de actie om energie te besparen in je huis uit de jaren '50 of '60! Extra hulp bij een hoge energierekening In de laatste maanden van 2021 zijn de kosten van gas en stroom enorm gestegen. Het kabinet heeft besloten dat er voor iedereen in Nederland een verlaging van de
Lees verder

Sliedrecht gaat voor duurzaam wonen
Sliedrecht gaat voor duurzaam wonen Iedereen kan een steentje bijdragen aan een duurzame toekomst. Dat kan op veel manieren. Bijvoorbeeld door energie te besparen met isolatiemaatregelen of de aanschaf van ledlampen. Of door over te stappen van aardgas op het warmtenet of een warmtepomp. Pure Energie
Lees verder

Laat de beperkingen van het elektriciteitsnet geen 'showstopper' worden voor de energietransitieDe afgelopen ja...
Laat de beperkingen van het elektriciteitsnet geen 'showstopper' worden voor de energietransitie De afgelopen jaren hebben over... Europese Commissie besluit kernenergie is groen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

"Shell rapporteert investeringen in duurzame energie nog steeds niet"
"Shell rapporteert investeringen in duurzame energie nog steeds niet" Ruim vier jaar na Shells aankondiging om mee te doen aan de energietransitie rapporteert Shell nog steeds niet hoeveel het bedrijf investeert in duurzame energie, blijkt uit de vandaag gepubliceerde kwartaalcijfers. "Blijkbaar vindt ook Shell zijn investeringen in de
Lees verder

Europese Investeringsbank steunt investering van € 50 miljoen in verduurzaming Overijssel
Europese Investeringsbank steunt investering van € 50 miljoen in verduurzaming Overijssel Om alle benodigde investeringen te kunnen doen in hernieuwbare energie om zo initiatieven te blijven stimuleren, wil het Energiefonds Overijssel € 50 miljoen lenen bij de Europese Investeringsbank (EIB). Aanbieden van trainingen/
Lees verder

Briefing on Hydrogen and Decarbonised Gas Package
Briefing on Hydrogen and Decarbonised Gas Package The EASE Secretariat has prepared a briefing on the Hydrogen and Decarbonised Gas Package Proposal aiming to provide an introductory analysis that focuses on issues related to energy storage and allowing members and the Secretariat of EASE to have a deeper insight into upcoming legislation towards...
Lees verder

HÅG Tion by Flokk is de meest duurzame en flexibele bureaustoel voor thuis en op kantoor
HÅG Tion by Flokk is de meest duurzame en flexibele bureaustoel voor thuis en op kantoor Dit is het tijdperk van hybride werken. Werknemers van nu werken vanuit huis of vanuit een dynamische kantooromgeving en in veel gevallen vanuit beiden. Daarmee navigeren ze door verschillende settings, afhankelijk van de taak, het team en het tijdschema.
Lees verder

Ledenwerfactie 2022 – doe mee
Ledenwerfactie 2022 – doe mee We zijn gestart met een nieuwe ledenwerfactie. Voor de drie projecten die we in 2022 willen realiseren hebben we zo'n 2000 zonnedelen uit te geven. We gaan voor een verdubbeling van het aantal leden. Informatiebijeenkomst nieuw postcoderoosproject Haulerwijk Energiecoöperatie De Eendracht
Lees verder

Jaaroverzicht Duurzaam Velsen
Jaaroverzicht Duurzaam Velsen 03 februari 2022 In 2021 hebben wij, dankzij de inzet van enthousiaste en bevlogen inwoners, ondernemers, partners en collega's van de gemeente, weer behoorlijk wat mooie duurzame stappen kunnen zetten in Velsen. We hebben allerlei projecten in gang gezet die CO2 helpen besparen (zoals het Lokaal...
Lees verder