Doorgaan naar hoofdcontent

Blauw versus Rood

de Duurzame Wereld
Blauw versus Rood
Blauw versus Rood Generaliserend kun je stellen dat koeltechnische bedrijven zowel 'blauwe' (introverte en taakgerichte) als 'rode' (extraverte en regelende) werknemers hebben. José Komin, mede-eigenaar van IJskoud, zoekt al jaren een formule om beide persoonlijkheidstypen probleemloos samen te laten werken. Onlangs...
Lees verder

Stedin installeert transformator van 170 ton voor zonnepanelen Vlissingen-Oost
Stedin installeert transformator van 170 ton voor zonnepanelen Vlissingen-Oost Netbeheerder Stedin meldt dat in de haven van Vlissingen per schip een nieuwe hoogspanningstransformator is aangekomen. De transformator maakt de aansluiting van zonnepanelen mogelijk. Opnieuw rustige week in logistiek: prijs transport container
Lees verder

Onderzoek naar transformeren bedrijfslocatie de Singel Noordeloos naar woningbouw
Onderzoek naar transformeren bedrijfslocatie de Singel Noordeloos naar woningbouw In samenwerking met grondeigenaar Rietveld en ontwikkelaar Develop Inc gaat gemeente Molenlanden de mogelijkheden onderzoeken om een bestaande bedrijfslocatie aan de Singel in Noordeloos te transformeren naar duurzame woningbouw. De intentieovereenkomst tot deze
Lees verder

Antwoorden op vragen Van Raan en Van Esch (beiden PvdD) over de Zembla-uitzending van 9 december 2021 over ultrafijn ...
Antwoorden op vragen Van Raan en Van Esch (beiden PvdD) over de Zembla-uitzending van 9 december 2021 over ultrafijn stof op Schiphol       Vlaams minister Diependaele: 'Compensatie private huurder met zonnepanelen overbodig door hoge energieprijzen' De hogere energieprijzen maken het onnodig om private
Lees verder

Eemshaven heeft wereldprimeur in windmolenrecycling
Eemshaven heeft wereldprimeur in windmolenrecycling Wat te doen met al die bladen van windmolens die de komende jaren worden afgeschreven? Recycling leek bijna onmogelijk. Tot nu. Op 17 februari partijen sluiten in de Eemshaven een convenant dat de start betekent van een gesloten keten van aanvoer, ontmanteling en hergebruik van windmolenbladen. Ze...
Lees verder

Invitation to join webinar on The Roadmap for Hydrogen in a Geopolitical Context – 21 Feb 2022
Invitation to join webinar on The Roadmap for Hydrogen in a Geopolitical Context – 21 Feb 2022 Dear Sir / Madam, Please be invited to the CIEP Energy Webinar of Monday 21 February 14.00h, jointly organized with IRENA, the International Renewable Energy Agency. In their presentation The Roadmap for Hydrogen in a Geopolitical Context, IRENA experts
Lees verder

Waardebonnenactie woninghuurders verlengd
Waardebonnenactie woninghuurders verlengd Afgelopen week ontvingen huurders van een woning in de gemeente Beuningen een brief met een waardebon van 70 euro. Met deze waardebon kunnen zij kleine energiebesparende maatregelen aanschaffen. Voorbeelden zijn led-lampen, tochtstrips of een waterbesparende douchekop. Begin vorig jaar...
Lees verder

Zonnepanelen bij nieuwbouw | Waar moet u op letten?
Zonnepanelen bij nieuwbouw | Waar moet u op letten? Het bericht Zonnepanelen bij nieuwbouw | Waar moet u op letten? verscheen eerst op Stichting Garantiefonds ZonZeker. Beantwoording vragen over het bericht 'Tata vervuilender dan gedacht een gat in de administratie' Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Centrica breidt diensten in energieopslag uit naar Verenigd Koninkrijk en Nederland
Centrica breidt diensten in energieopslag uit naar Verenigd Koninkrijk en Nederland Centrica Business Solutions Optimisation – dat in België marktleider stelt te zijn in flexdiensten – breidt zijn activiteiten uit naar het Verenigd Koninkrijk en Nederland. In Nederland wordt samengewerkt met iwell.
Lees verder