Doorgaan naar hoofdcontent

Campus Amsterdam krijgt energiegemeenschap met zonnepanelen, batterijen en elektrische voertuigen

de Duurzame Wereld
Campus Amsterdam krijgt energiegemeenschap met zonnepanelen, batterijen en elektrische voertuigen
Campus Amsterdam krijgt energiegemeenschap met zonnepanelen, batterijen en elektrische voertuigen Intospace, Essent en netbeheerder Liander gaan op de City Logistics Innovation Campus (CLIC) in Amsterdam een hybride energiegemeenschap inrichten met zonnepanelen, batterijen en elektrische voertuigen. Communications Intern
Lees verder

24.09.2021 | artikel Zorgen op zonnepanelenmarkt vanwege onduidelijkheid over subsidie
24.09.2021 | artikel Zorgen op zonnepanelenmarkt vanwege onduidelijkheid over subsidie 18.02.2022 | artikel Zonnepanelen aantrekkelijker dan ooit met hoge energieprijzen en verlengde salderingsregeling Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan
Lees verder

Marktupdate week 7: LNG en Noorwegen leveren meer gas dan Rusland.
Marktupdate week 7: LNG en Noorwegen leveren meer gas dan Rusland. De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen week Gas 9 febr 16 febr Elektriciteit 6 febr… Lees verder op Marktupdate week 7: LNG en Noorwegen leveren meer gas dan Rusland.
Lees verder

TU Delft presenteert nieuwe massive open online courses over energietransitie
TU Delft presenteert nieuwe massive open online courses over energietransitie TU Delft heeft een serie van 4 nieuwe massive open online courses (MOOCs) over 'Intelligent and Integrated Energy Systems' gelanceerd. Zo wil de universiteit helpen de energietransitie te versnellen.       De Centrale BTW Teruggave en
Lees verder

Subsidie voor haalbaarheidsstudie naar groene waterstofketen in Terneuzen
Subsidie voor haalbaarheidsstudie naar groene waterstofketen in Terneuzen De provincie Zeeland stelt 45.000 euro beschikbaar voor een haalbaarheidsonderzoek naar een groene waterstofketen in Terneuzen. Dit bedrag is afkomstig uit de subsidieregeling Zeeland in Stroomversnelling. School als duurzame energiebron Het
Lees verder

PUMA introduceert voetbalschoenen gemaakt van gerecycled materiaal
PUMA introduceert voetbalschoenen gemaakt van gerecycled materiaal Sportbedrijf PUMA heeft in samenwerking met First Mile zijn succesvolle ULTRA 1.3 en de FUTURE Z 1.2 voetbalschoenen duurzamer gemaakt. Het First Mile netwerk is een initiatief dat plastic flessen verzamelt om zo te voorkomen dat deze op vuilstortplaatsen en in oceanen terechtkomen.
Lees verder

Tweede Kamer behandelt wetsvoorstel aanpassing vergunningenstelsel aardwarmte
Tweede Kamer behandelt wetsvoorstel aanpassing vergunningenstelsel aardwarmte Op 17 februari 2022 is de wijziging van de Mijnbouwwet behandeld in de Tweede Kamer. Het wetsvoorstel introduceert een vergunningverlengingsprocedure die meer toegesneden is op de praktijk van aardwarmte en daarnaast een aantal versterkings- en versnellingsmaatregelen,
Lees verder

Werkwijze voor de renovatie van 50.000 private woningen
Werkwijze voor de renovatie van 50.000 private woningen De woonomgeving is verantwoordelijk voor bijna een kwart van de totale klimaatopgave. Om de klimaatdoelstellingen te halen zal het tempo van renoveren naar klimaatneutrale woningen van de huidige 1000 renovaties... Het bericht Werkwijze voor de renovatie van 50.000 private woningen verscheen
Lees verder

Alles kan weer open in 3 stappen
Alles kan weer open in 3 stappen Alles kan weer open in 3 stappen 'Die 1.700 extra bomen zijn er echt gekomen' In maart zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. Hiermee komt een einde aan vier jaar Duurzaam Doen, zoals het huidige coalitieakkoord heet. We blikken terug met de burgemeester en vijf wethouders. Wat waren de
Lees verder