Doorgaan naar hoofdcontent

Column Talitha Muusse – ‘Diversiteit is helemaal niet leuk’

de Duurzame Wereld
Column Talitha Muusse – 'Diversiteit is helemaal niet leuk'
Column Talitha Muusse – 'Diversiteit is helemaal niet leuk' ... WKC staat stil: onderhoudswerkzaamheden Waterschap Beste lezer, Dit bericht is zojuist verschenen op de website van DEC Dommelstroom. In verband met onderhoudswerkzaamheden van het Waterschap de Dommel staat de Waterkrachtcentrale een paar dagen stil.
Lees verder

5 voordelen van CO2-beprijzing
5 voordelen van CO2-beprijzing ...       De energietransitie komt tot bloei bij Royal Flora Holland ...       Extra aandacht voor jonge kiezer tijdens Lochemse Gemeenteraadsverkiezing Jongeren hebben en zijn de toekomst. Alle jongeren van 18 tot en met 26 jaar kregen deze
Lees verder

Rekenkamer Utrecht: gemeente faalt bij verduurzaming gemeentelijke gebouwen
Rekenkamer Utrecht: gemeente faalt bij verduurzaming gemeentelijke gebouwen Het tempo waarin de gemeente Utrecht verduurzaamd om 344 van haar gebouwen energieneutraal te maken is te laag. Pas 2 gebouwen zijn daadwerkelijk verduurzaamd. Dat concludeert Rekenkamer Utrecht. Afscheid van de meeste coronamaatregelen Vanaf
Lees verder

Afval: Onderzoek intensievere samenwerking tussen gemeenten in de regio
Afval: Onderzoek intensievere samenwerking tussen gemeenten in de regio De gemeenten Altena, Alphen-Chaam, Breda, Drimmelen, Etten-Leur, Geertruidenberg, Moerdijk en Oosterhout gaan onderzoek doen om intensiever samen te werken op het gebied van afval. Zo kunnen we kennis bundelen en samen bijdragen aan de VANG-doelstellingen (Van Afval Naar
Lees verder

Stedin: reserveer meer boven- en ondergrondse ruimte voor snelle uitbreiding stroomnet
Stedin: reserveer meer boven- en ondergrondse ruimte voor snelle uitbreiding stroomnet De landelijke, provinciale en lokale overheden moeten meer boven- en ondergrondse ruimte reserveren voor een snelle uitbreiding van het elektriciteitsnet. Die oproep doet netbeheerder Stedin.       Rekenkamer Utrecht:
Lees verder

Een warme douche dankzij de fabriek om de hoek
Een warme douche dankzij de fabriek om de hoek Enschede ondersteunt amateurkunst Wist je dat je als amateurkunstenaar of -vereniging in aanmerking kunt komen voor subsidie? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

70 Extra laadpalen voor eind 2022
70 Extra laadpalen voor eind 2022 Steeds meer mensen rijden elektrisch. Wij vinden dat een goede ontwikkeling en stimuleren het rijden op schone brandstoffen graag. Zo krijgen we steeds meer vormen van duurzaam vervoer in onze gemeente. Meer elektrisch rijden betekent ook dat we meer laadpalen moeten plaatsen. We leggen u graag uit...
Lees verder

Green PAC iLab helpt ondernemers vooruit
Green PAC iLab helpt ondernemers vooruit Gemeente Zwolle stimuleert en moedigt impact ondernemerschap aan in de regio. Green PAC iLab is een van de initiatieven die startups helpt om impact te maken. Er werken momenteel zo'n twintig startups. Naast een inspirerende werkomgeving, biedt iLab haar ondernemers onder meer coaching, toegang tot...
Lees verder

Woensdag 16 maart: inspiratiesessie EFGF
Woensdag 16 maart: inspiratiesessie EFGF Op woensdag 16 maart organiseren wij een inspiratiesessie op de Aqua Nederland Vakbeurs en sluiten deze af met… lees meer » Beantwoording Kamervragen over de verwachting dat de productie van plastic in rond 2040 verdubbeld zal zijn Actueel nieuws in jouw
Lees verder