Doorgaan naar hoofdcontent

Creative Europe projects: a mix of theatre, urban dance and choreography in Mind Ur Step

Creative Europe projects: a mix of theatre, urban dance and choreography in Mind Ur Step
read more


Groot aantal reisadviezen krijgt andere kleur
De coronasituatie in een land is niet langer doorslaggevend voor de kleur van het reisadvies van Buitenlandse Zaken. Alle veiligheids- en gezondheidsrisico's wegen weer mee. Dat maakt reizen naar landen buiten Europa op korte termijn weer mogelijk. De quarantaineplicht bij terugkomst in Nederland...


DNC Borrel
Met veel enthousiasme kondigen we jullie de eerste DNC borrel van het jaar aan! We hebben lang moeten wachten maar we kunnen deze maandelijkse traditie weer oppikken, en dat doen we op vrijdag 25 februari vanaf 18:00 uur in Black Sails in Cannes, een bar omgetoverd tot een piratentaverne! Het...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.