Doorgaan naar hoofdcontent

Deze jongens willen de planeet redden en CO2 uitstoot reduceren door te stelen

de Duurzame Wereld
Deze jongens willen de planeet redden en CO2 uitstoot reduceren door te stelen
Deze jongens willen de planeet redden en CO2 uitstoot reduceren door te stelen Het idee voor Carbon Thieves ontstond aan het begin van de coronapandemie tijdens een avondje thuis op de bank met een biertje. Cas Kaptein vertelde Floris Ensink over de handel van grote bedrijven in CO2-certificaten waarna het idee ontstond om die certificaten zelf op
Lees verder

Debatten over duurzaamheid 3 én 10 maart
Debatten over duurzaamheid 3 én 10 maart In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen worden twee debatten georganiseerd over duurzaamheid. Je wilt als je gaat stemmen natuurlijk weten wat welke partij de komende 4 jaar nu écht aan duurzaamheid wil gaan doen. En misschien wil je wel een aantal kritische vragen stellen aan politici. Dat...
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over staking veerschippers bij Maasveren
Beantwoording Kamervragen over staking veerschippers bij Maasveren Samen voor duurzaam Rabobank en de gemeente Delft zetten hun samenwerking voort om bedrijven te helpen om duurzamer te ondernemen. Beide partijen ondertekenden hiervoor vandaag een zogeheten 'SDG-deal'. Er staan afspraken in om duurzame
Lees verder

News about Solar Heat Europe Members – 25/02/2022
News about Solar Heat Europe Members – 25/02/2022 Dear Members, Please find below the latest news in the press about Solar Heat Europe Members. For facilitating the articles' readability for our members speaking different languages, we translated the titles of the articles into English with Google Translate. We apologize in advance for the...
Lees verder

Tentoonstelling 'Weggooien? Bestaat niet!' in Stadskantoor Utrecht
Tentoonstelling 'Weggooien? Bestaat niet!' in Stadskantoor Utrecht In 2050 wil Utrecht als stad helemaal circulair zijn. In een circulaire samenleving of kringloopeconomie gooien we niets meer weg. Alle ... Lokale Energie Agenda Op 21 februari presenteerden Stichting Energietransitie Moerdijk (STEM) en de dorpstafels van
Lees verder

Verduurzamen kost steeds minder
Verduurzamen kost steeds minder Filmpje! (transitievisie warmte) Dit moet je weten over Groen Gas, Waterstof en de Transitievisie Warmte – YouTube Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Gazprom en Wingas niet langer lid Vereniging Energie-Nederland
Gazprom en Wingas niet langer lid Vereniging Energie-Nederland In lijn met de algemene internationale maatregelen heeft het bestuur van Vereniging Energie-Nederland vanmorgen besloten het lidmaatschap van de Vereniging op te zeggen van Gazprom en Wingas. In de huidige situatie is hun deelname niet verenigbaar met de belangen van Het bericht Gazprom
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over staking veerschippers bij Maasveren
Beantwoording Kamervragen over staking veerschippers bij Maasveren       Tentoonstelling 'Weggooien? Bestaat niet!' in Stadskantoor Utrecht In 2050 wil Utrecht als stad helemaal circulair zijn. In een circulaire samenleving of kringloopeconomie gooien we niets meer weg. Alle ...
Lees verder

Wetsvoorstel energietoeslag lage inkomens voor advies naar Raad van State
Wetsvoorstel energietoeslag lage inkomens voor advies naar Raad van State Het kabinet wil ervoor zorgen dat mensen met een laag inkomen zo snel mogelijk de eenmalige tegemoetkoming voor energiekosten uitgekeerd krijgen. Minister Schouten voor Armoedebeleid, Participatie en Pensioenen heeft het wetsvoorstel dat dit regelt daarom voor advies naar de
Lees verder