Doorgaan naar hoofdcontent

Drukte op wijkfestival en bij debat

de Duurzame Wereld
Drukte op wijkfestival en bij debat
Drukte op wijkfestival en bij debat Drukte op de infomarkt Alle Leidse partijen kwamen hun plannen met de wijk toelichten Het was af en toe dringen bij de tafel van de energiecoaches, afgelopen zaterdag tijdens het Wijkenergiefestival. De infomarkt was dan ook een mooie kans om even wat gratis advies te krijgen voor de... HOE
Lees verder

Beantwoording Kamervragen van het lid Koerhuis (VVD) over het bericht dat de ouders van Gio (4) het stilzwijgen verbr...
Beantwoording Kamervragen van het lid Koerhuis (VVD) over het bericht dat de ouders van Gio (4) het stilzwijgen verbreken na een dodelijk ongeluk met voetballer Vloet       Freonen-medewerker van de Maand februari 2022: Iwan Mulder van ASN Installaties       By Mölle By
Lees verder

Nee, je hebt geen thuisaccu nodig. En al helemaal geen subsidie
Nee, je hebt geen thuisaccu nodig. En al helemaal geen subsidie Na waterstof en kernenergie is nu de thuisaccu uitverkoren als ideale transitieoplossing zonder enige nadelen. Lyrische netbeheerders, politici, spullenverkopers en rapportenmakers brengen de blijde boodschap collectief onder de aandacht. De salderingsregeling voor zonnepanelen...
Lees verder

Kamerleden vieren vandaag Green Energy Day: de dag dat de duurzame energie 'op' is
Kamerleden vieren vandaag Green Energy Day: de dag dat de duurzame energie 'op' is Vandaag, 21 februari 2022, is het Green Energy Day. Vanaf vandaag is alle duurzame energie die we in Nederland produceren 'op' voor dit jaar, als we alles wat we dit jaar produceren achter elkaar zouden gebruiken. Zes Tweede Kamerleden hebben vandaag Green Energy Day
Lees verder

Werkconferentie Topsector Energie: innovatietrends energietransitie gebouwde omgeving
Werkconferentie Topsector Energie: innovatietrends energietransitie gebouwde omgeving Werkconferentie Topsector Energie: debat over de Nederlandse economie en de verwevenheid met fossiel Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Circulaire ondernemers uit Hollands Kroon gaan voor goud
Circulaire ondernemers uit Hollands Kroon gaan voor goud Circulaire ondernemers uit Hollands Kroon gaan voor goud Wat is circulair ondernemen? Circulair ondernemen is ondernemen op een manier die het hergebruik van producten en... Energieweerbericht 21 feb 2022 Green Energy Day (2) Actueel
Lees verder

Grootste kolencentrale Australië sluit door opkomst hernieuwbare energie Vattenfall InCharge gaat laadpalen plaatsen...
Grootste kolencentrale Australië sluit door opkomst hernieuwbare energie Vattenfall InCharge gaat laadpalen plaatsen in Gelderla...       Transitievisie Warmte als basis voor buurtgerichte aanpak 22 februari 2022 De gemeenteraad van Roermond heeft op 21 februari 2022 de Transitievisie Warmte vastgesteld.
Lees verder

AFAS Foundation roept stichtingen op duurzame en impactvolle projecten in te dienen
AFAS Foundation roept stichtingen op duurzame en impactvolle projecten in te dienen De AFAS Foundation roept stichtingen op om opnieuw of voor het eerst grootse en impactvolle projecten en programma's in te dienen om zo in 2022 in aanmerking te komen voor een investering. Hiervoor stelt de AFAS Foundation 7,5 miljoen euro beschikbaar. De afgelopen
Lees verder

Green Energy Day – de dag dat duurzaamheid op is
Green Energy Day – de dag dat duurzaamheid op is Het bericht Green Energy Day – de dag dat duurzaamheid op is verscheen eerst op MAIN Energie. Nederlandse Emissieautoriteit keert 38,8 miljoen emissierechten uit aan Nederlandse bedrijven De Nederlandse Emissieautoriteit (NEa) heeft aan 290 Nederlandse bedrijven, die
Lees verder