Doorgaan naar hoofdcontent

Eneco installeert dit jaar 240 laadpunten bij Albert Heijn supermarkten in Nederland en België

de Duurzame Wereld
Eneco installeert dit jaar 240 laadpunten bij Albert Heijn supermarkten in Nederland en België
Eneco installeert dit jaar 240 laadpunten bij Albert Heijn supermarkten in Nederland en België Albert Heijn en Eneco gaan samenwerken in de aanleg van snelladers bij Albert Heijn-winkels in Nederland en België. Nog dit jaar worden er 120 snelladers geplaatst die 240 laadpunten opleveren waar klanten van de supermarktketen hun auto kunnen opladen.
Lees verder

Provincie Limburg voorloper in terugdringen uitstoot busvervoer
Provincie Limburg voorloper in terugdringen uitstoot busvervoer De CO2 uitstoot van bussen in het Limburgse openbaar busvervoer is met 90% gereduceerd. Ook wordt substantieel minder stikstof, roet en fijnstof uitgestoten. Recentelijk zijn de laatste bussen omgebouwd zodat deze niet meer rijden op diesel of benzine maar op Hydrotreated Vegetable Oil
Lees verder

KlimaatGesprekken: praten, delen en inspiratie opdoen
KlimaatGesprekken: praten, delen en inspiratie opdoen Klimaatcoaches Elke Rabé en Martine Kruiswijk zijn in januari gestart met een nieuwe ronde KlimaatGesprekken. In zes avonden over een periode van drie maanden praten ze met deelnemers over verschillende thema's. Doel is op je eigen wijze bezig zijn met duurzaamheid. De onderwerpen die...
Lees verder

Warmtepompen op stille PVT bronpanelen, Kosten en prestaties
Warmtepompen op stille PVT bronpanelen, Kosten en prestaties In nieuwsbrief 21 presenteerden we Ad uit de Gelderselaan met zijn verhaal over PVT panelen. PVT (PhotoVoltaicThermische) panelen zijn zonnepanelen, die bestaan uit twee lagen. De bovenste laag is het zonnepaneel voor het produceren van elektriciteit. De onderste laag bestaat uit een
Lees verder

Doe mee aan SDG Barometer survey
Doe mee aan SDG Barometer survey Drie internationale business schools hebben de handen ineen geslagen voor een grootschalig onderzoek naar hoe bedrijven, de overheid, het onderwijs en NGO's de Sustainable Development Goals (SDG's) integreren in hun strategie. Het doel is te inventariseren welke stappen Nederlandse organisaties...
Lees verder

Provincie helpt woningen van het gas af met € 2 miljoen
Provincie helpt woningen van het gas af met € 2 miljoen De provincie stelt € 2 miljoen ter beschikking aan gemeenten om hen te helpen bij de overgang naar duurzame warmtebronnen. IAEA start Rays of Hope om kanker wereldwijd te bestrijden Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct
Lees verder

BES ontwikkelingen puntsgewijs
BES ontwikkelingen puntsgewijs Het onderzoek naar de mogelijkheid van een BuurtenEnergieSysteem in de bomenbuurt-oost in Hengstdal gaat voort. Hieronder vindt u een opsomming van de ontwikkelingen in diverse gebieden van het onderzoek. Communicatie: Per 4 februari ligt er bij de buurtbewoners een uitgebreide BES-buurtkrant in de...
Lees verder

Nieuwe handreikingen duurzame energie voor waterschappen
Nieuwe handreikingen duurzame energie voor waterschappen Om de waterschappen te ondersteunen bij de uitvoering van het Klimaatakkoord, heeft de Unie van Waterschappen 3 online handreikingen laten maken. Deze handreikingen helpen waterschappen bij de ingewikkelde afwegingen in het omgaan met andere partijen. Ook helpen ze met initiatieven… Read...
Lees verder

CV-optimalisatie nu echt van start
CV-optimalisatie nu echt van start Eerder hebben we u laten weten dat u uw verwarming voordelig waterzijdig kunt laten inregelen om daarmee gas en CO2 te besparen en zuiniger en comfortabeler te stoken. Het is zover! Na eindeloze coronavertragingen zijn we begonnen met de wachtlijst en kunt u zich vanaf nu melden met een...
Lees verder