Doorgaan naar hoofdcontent

Eneco investeert in Duitse start-up in zonnepanelen Sunvigo

de Duurzame Wereld
Eneco investeert in Duitse start-up in zonnepanelen Sunvigo
Eneco investeert in Duitse start-up in zonnepanelen Sunvigo De Duitse solar start-up Sunvigo heeft 15 miljoen euro kapitaal opgehaald. Het geld voor de financieringsronde is afkomstig van energiebedrijf Eneco, Sparta Capital en Deutsche Kreditbank (DKB). Storm Corrie blaast laatste stukje bovengronds elektriciteitsnet
Lees verder

CORE Titan vanTeam CORE uit Son winnaar juryprijs Brabantse Circulaire Innovatie van 2022
CORE Titan vanTeam CORE uit Son winnaar juryprijs Brabantse Circulaire Innovatie van 2022 Met de innovatie CORE Titan won Team CORE uit Son eerder deze week de juryprijs voor dé Brabantse Circulaire Innovatie van 2022. De publieksprijs van de tweede editie van de Brabantse Circulaire Innovatie Top 20 ging naar Struikroven. Team CORE wint een bedrag
Lees verder

ACM: alarmnummer 112 nu bij alle telecomaanbieders bereikbaar via wifi-bellen en 4G
ACM: alarmnummer 112 nu bij alle telecomaanbieders bereikbaar via wifi-bellen en 4G Alarmnummer 112 is inmiddels bij alle telecomaanbieders in Nederland bereikbaar via spraaktechnieken via 4G (voice over LTE) en bellen via wifi.       Eneco investeert in Duitse start-up in zonnepanelen Sunvigo De Duitse
Lees verder

Hoe komt Noord-Nederland in een circulaire versnelling?
Hoe komt Noord-Nederland in een circulaire versnelling? De gestapelde problematiek van stikstof, CO2, druk op biodiversiteit en klimaat, en gebruik van schaarse grondstoffen wordt diep in de maatschappij gevoeld. Bedrijven staan onder hoge druk met een stagnerende aanvoer van materialen en personeelskrapte. Het moet en kan echt anders. In de
Lees verder

Auping en WEBO Kozijnen winnen Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20
Auping en WEBO Kozijnen winnen Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20 Koninklijke Auping heeft met een circulair matras de juryprijs gewonnen van de Overijsselse Circulaire Innovatie Top 20. De publieksprijs ging naar WEBO Kozijnen voor een circulair kozijn. De initiatiefnemers van de Circulaire Innovatie Top 20 willen laten zien wat Oost
Lees verder

Dashboard brengt duurzaamheid grondstoffen snel in beeld
Dashboard brengt duurzaamheid grondstoffen snel in beeld Hoe mooi zou het zijn als je met één muisklik kunt achterhalen of een product of ingrediënt op maatschappelijk verantwoorde wijze is geproduceerd? Op dit moment is dat nog toekomstmuziek, maar landbouweconoom Petra Berkhout (WECR) werkt met een groep onderzoekers hard aan een dashboard waarmee
Lees verder

Marktupdate week 6: In afwachting van diplomatieke gesprekken met Rusland.
Marktupdate week 6: In afwachting van diplomatieke gesprekken met Rusland. De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen week Gas 2 febr 9 febr Elektriciteit 2 febr… Lees verder op Marktupdate week 6: In afwachting van diplomatieke gesprekken met Rusland.
Lees verder

Nibud: koopkracht daalt, gemeenten moeten snel werk maken van compensatie energierekening
Nibud: koopkracht daalt, gemeenten moeten snel werk maken van compensatie energierekening Het Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting (Nibud) roept Nederlandse gemeenten op om snel werk te maken van de 200 euro extra compensatie die gezinnen met lage inkomens krijgen vanwege de hoge energierekening. Warmetruiendag 2022
Lees verder

​10-year lag on climate action forecast with half of supply chain companies still failing to set targets
​10-year lag on climate action forecast with half of supply chain companies still failing to set targets Suppliers that successfully establish their environmental impacts through accurate measurement are proven to be equipped to set ambitious, timebound goals to reduce them. It is therefore concerning that in 2021 – two years into the Decade of
Lees verder