Doorgaan naar hoofdcontent

Eneco UurMatching

de Duurzame Wereld
Eneco UurMatching
Eneco UurMatching Noord-Brabant reguleert bodemenergie, maar biedt nog legio kansen Op donderdag 20 januari keken een kleine 200 mensen naar een webinar dat het Expertiseteam Warmte in Noord-Brabant samen met het Gebruikersplatform Bodemenergie organiseerde. Doel van dit webinar was het geven van een toelichting op de
Lees verder

Wood Mackenzie: 'Recycling lithium-ionbatterijen komt niet voor 2030 van de grond'
Wood Mackenzie: 'Recycling lithium-ionbatterijen komt niet voor 2030 van de grond' Het recyclen van lithium-ionbatterijen afkomstig van elektrische voertuigen en energieopslagsystemen zal naar verwachting niet voor 2030 van de grond komen. Dat stelt marktonderzoeksbureau Wood Mackenzie. Opname VvE webinar op 31 januari 2022
Lees verder

Voorwoord wethouder René de Heer
Voorwoord wethouder René de Heer Hoewel de maatregelen onlangs weer versoepeld zijn, is er nog steeds behoefte aan meer perspectief voor ondernemers in deze regio. Ik heb geprobeerd mijn steentje daaraan bij te dragen toen ik een paar weken geleden namens de VNG mocht spreken op een toekomstsessie van het OMT, om de impact van de...
Lees verder

Burgerinitiatief voor de klimaat- en ecologische noodtoestand Castricum
Burgerinitiatief voor de klimaat- en ecologische noodtoestand Castricum Er is een burgerinitiatief van Existinction Rebellion Castricum opgestart. Dit in verband met de klimaat-en ecologische noodtoestand in Castricum. Ook de petitie tekenen? Dat kan hier! Elektrische 'auto' van minder dan 10.000 euro Uitgaven voor klimaat
Lees verder

Input gevraagd voor internationaal samenwerkingscontract
Input gevraagd voor internationaal samenwerkingscontract Wie in de bouw ook maar enigszins internationaal actief is, krijgt te maken met FIDIC-contracten. Waar in Nederland het bouwteam als samenwerkingsvorm volop in de belangstelling staat, staan 'collaboratieve' contracten internationaal nog in de kinderschoenen. Vandaar dat een speciale werkgroep
Lees verder

Eerste resultaten DRAGLOW-project
Eerste resultaten DRAGLOW-project Het DRAGLOW-project is flink op stoom gekomen, blijkt uit de eerste resultaten die in januari bekend gemaakt zijn. In het samenwerkingsverband van Europese partners onder leiding van TNO wordt onderzocht hoe de operationele kosten voor geothermie en stadsverwarming en de kosten van de daarvoor...
Lees verder

Tip van Freek - Verwarm je slaapkamer niet
Tip van Freek - Verwarm je slaapkamer niet Tip van Freek - Zet radiator lager Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

VK lanceert samengevoegde organisatie voor radioactief afval
VK lanceert samengevoegde organisatie voor radioactief afval Poolse onderzoeksreactor Maria compenseert stillegging HFR in Petten Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Speech van Heleen Weening | Nieuwjaarsbijeenkomst 2022
Speech van Heleen Weening | Nieuwjaarsbijeenkomst 2022 Jullie ideeën over de Fossielvrij campagnes in 2022 We vroegen recent aan onze beweging hoe jullie denken dat de Fossielvrij campagnes er in 2022 uit moeten zien. Dit is wat we hoorden. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct
Lees verder