Doorgaan naar hoofdcontent

Energieprijzen blijven hoog: ‘Gevolgen voor ontvangers van SDE++-subsidie beperkt’

de Duurzame Wereld
Energieprijzen blijven hoog: 'Gevolgen voor ontvangers van SDE++-subsidie beperkt'
Energieprijzen blijven hoog: 'Gevolgen voor ontvangers van SDE++-subsidie beperkt' Wat zijn de gevolgen van de stijgende energieprijzen voor ontvangers van SDE++-subsidie? 'Die zijn beperkt', aldus Arnold Mulder van ABN Amro. 'Sommigen kunnen zelf met hun neus in de boter vallen.' Dubai voorkomt 30Mton CO2-uitstoot met
Lees verder

DONUT DEALS in Amsterdam - Gaasperdam
DONUT DEALS in Amsterdam - Gaasperdam Elektrische zandzuiger is duurzamer en stiller Een van de bijzonderheden van de aanleg van de overnachtingshaven in Spijk is de inzet van een elektrische zandzuiger voor de baggerwerkzaamheden. Bart van Asperen, technisch manager bij Boskalis, vertelt erover. Van Asperen is
Lees verder

Holland Solar: 'Besluit over salderingsregeling en SDE++ maken van 2022 een cruciaal politiek jaar'
Holland Solar: 'Besluit over salderingsregeling en SDE++ maken van 2022 een cruciaal politiek jaar' Het afbouwen van de salderingsregeling voor zonnepanelen en de cap op 35 terrawattuur in de SDE++-subsidie. Dat zijn volgens Holland Solar de hete politieke hangijzers voor de zonne-energiesector in 2022.       '
Lees verder

Hoorzitting verplaatsingsonderzoek verenigingen Wezep
Hoorzitting verplaatsingsonderzoek verenigingen Wezep De gemeente Oldebroek is bezig met een haalbaarheidsonderzoek van de verplaatsing van de voetbalvereniging WHC, de tennisvereniging WTC en de Van Limburg Stirumkorpsen. Doel van het onderzoek is om inzicht te krijgen in de ruimtelijke, maatschappelijke en financiële haalbaarheid van een nieuw...
Lees verder

Gemeente Boxtel wil elektrisch rijden stimuleren
Gemeente Boxtel wil elektrisch rijden stimuleren Gemeente plaatst 23 nieuwe laadpalen Boxtel wil duurzame mobiliteit stimuleren. De komende jaren gaat de gemeente proactief een aantal laadpalen neerzetten. In totaal komen er 23 nieuwe laadpalen, verdeeld over Boxtel en Liempde. Natuurlijk blijft het ook mogelijk om in andere buurten een laadpaal...
Lees verder

Elektrische zandzuiger is duurzamer en stiller
Elektrische zandzuiger is duurzamer en stiller Een van de bijzonderheden van de aanleg van de overnachtingshaven in Spijk is de inzet van een elektrische zandzuiger voor de baggerwerkzaamheden. De wereldwijde bottleneck in nucleaire geneeskunde te lijf Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Geslaagde Netwerkconferentie POP3+ 2022
Geslaagde Netwerkconferentie POP3+ 2022 'Samenwerken voor resultaat'. Dat was het thema van de nationale Netwerkconferentie POP3+ (#POP3con2022) die het Regiebureau POP, op 18 januari 2022 voor betrokkenen bij het Plattelandsontwikkelingsprogramma (POP3), organiseerde. Links naar de livestream en samenvattingen van de workshops staan op...
Lees verder

Na alle stormen zal Staphorst in deze regio straks de meeste wind oogsten
Na alle stormen zal Staphorst in deze regio straks de meeste wind oogsten Arjan Bosch 15-01-22, 11:00 Laatste update: 05-02-22, 12:26 Na alle stormen zal Staphorst in deze regio straks de meeste wind oogsten: 'Nu gaan de schouders eronder' | Staphorst | destentor.nl 'Nu gaan de schouders eronder' Met de start van de bouw van drie windmolens bereikt
Lees verder

Young Solar Challenge | Junior Class - 2022
Young Solar Challenge | Junior Class - 2022 Overzicht EnergieMatch - 5 februari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder