Doorgaan naar hoofdcontent

Energieproductie t/m januari 2022

de Duurzame Wereld
Energieproductie t/m januari 2022
Energieproductie t/m januari 2022       Nee, je hebt geen thuisaccu nodig. En al helemaal geen subsidie Na waterstof en kernenergie is nu de thuisaccu uitverkoren als ideale transitieoplossing zonder enige nadelen. Lyrische netbeheerders, politici, spullenverkopers en rapportenmakers brengen de blijde
Lees verder

Hoe een heel dorp op eigen houtje energieneutraal, aardgasvrij én zelfvoorzienend wordt
Hoe een heel dorp op eigen houtje energieneutraal, aardgasvrij én zelfvoorzienend wordt Om opwarming van de aarde tegen te gaan, moet Nederland in 2050 klimaatneutraal zijn. Maar sommige dorpen en gemeenten stellen een ambitieuzer doel. Zo ook het dorp Terheijden met ruim 6.000 inwoners. Daar willen ze in 2025 al energieneutraal, aardgasvrij én
Lees verder

'Minder welvarende burgers dikwijls de dupe van duurzame initiatieven'
'Minder welvarende burgers dikwijls de dupe van duurzame initiatieven' Bij de ontwikkeling van duurzame projecten moet veel eerder gekeken worden naar de effecten voor burgers die minder welvarend zijn en niet goed voor zichzelf kunnen opkomen. Dat stelt Marja Spierenburg, hoogleraar Antropologie van duurzame ontwikkeling en bestaansmiddelen aan de
Lees verder

AVIA Marees viert eeuwfeest: 'Het zou leuk zijn als het in de familie blijft, maar het is geen noodzaak'
AVIA Marees viert eeuwfeest: 'Het zou leuk zijn als het in de familie blijft, maar het is geen noodzaak' AVIA Marees komt sinds deze maand in aanmerking voor het Predicaat Koninklijk. Het Noord-Hollandse familiebedrijf bestaat namelijk exact honderd jaar. Een gebeurtenis waar met het personeel uitgebreid bij stilgestaan werd. Maar, het jubileum is
Lees verder

Zes verpakkingsuitdagingen in nieuwe editie van KVK-KIDV Business Challenge
Zes verpakkingsuitdagingen in nieuwe editie van KVK-KIDV Business Challenge Zes ondernemingen, zes verpakkingsvraagstukken. In een nieuwe editie van de KVK-KIDV Business Challenge Innovatief Verpakken gaan Grolsch, Haribo, BMN, Concorp, Trust en Multitubes op zoek naar partners die hun vraagstukken kunnen oplossen. Welke start-ups en andere
Lees verder

CIRCO TRACK FOOD
CIRCO TRACK FOOD De bewezen methode die CIRCO ontwikkelde, bestaat uit Circular Business Design Tracks voor ondernemers en Circular Design Classes voor creatieve professionals. De uitvoering van Tracks gebeurt steeds meer via lokale CIRCO Hubs. Friesland is één van deze CIRCO Hubs. Een... Europese of Nederlandse
Lees verder

Tweede Kamer stemt in met wetsvoorstel aanpassing vergunningenstelsel aardwarmte
Tweede Kamer stemt in met wetsvoorstel aanpassing vergunningenstelsel aardwarmte Op 22 februari 2022 is de wijziging van de Mijnbouwwet aangenomen in de Tweede Kamer. Het wetsvoorstel introduceert een vergunningverlengingsprocedure die meer toegesneden is op de praktijk van aardwarmte en daarnaast een aantal versterkings- en versnellingsmaatregelen,
Lees verder

CBb: ACM gaf juist oordeel dat KPN niet hoeft te onderhandelen met Redworks over vervolgdienst
CBb: ACM gaf juist oordeel dat KPN niet hoeft te onderhandelen met Redworks over vervolgdienst Het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) heeft uitspraak gedaan in een beroepszaak over de bereikbaarheid van persoonlijke assistentie-diensten (PA-diensten) via 084/087-nummers. Uw belangen nóg beter vertegenwoordigd
Lees verder

Maak jij samen met ons Nederland duurzamer Ruimtegebrek in de groepenkast door de energietransitie? Zonnepark Leek Be...
Maak jij samen met ons Nederland duurzamer Ruimtegebrek in de groepenkast door de energietransitie? Zonnepark Leek Bezoek onze s...       Europese of Nederlandse CO2-belasting treft de Nederlandse economie in vrijwel gelijke mate Een Europese of Nederlandse CO2-belasting treft de Nederlandse economie in
Lees verder