Doorgaan naar hoofdcontent

EU-voorstel: beter werkende data-economie voor consumenten en bedrijven

de Duurzame Wereld
EU-voorstel: beter werkende data-economie voor consumenten en bedrijven
EU-voorstel: beter werkende data-economie voor consumenten en bedrijven Het gebruik van digitale gegevens is onmisbaar in de economie en maatschappij. Grensoverschrijdende regelgeving die zorgt voor een betere verdeling van de grote waarde van data, is daarom essentieel voor bedrijven en consumenten. Het zorgt ervoor dat je bijvoorbeeld controle
Lees verder

TankProTV thema-uitzending: Koffie en thee in de tankshop
TankProTV thema-uitzending: Koffie en thee in de tankshop In een speciale thema-uitzending van Tank- en CarwashProTV op woensdag 23 februari hebben we het over de verkoop van koffie en thee in de tankshop. Ta gast in de studio zijn Maarten van Vreeland van TeaWall en Kees van Wezel, hoofd foodservice & koffie (Benelux & Frankrijk) bij Shell.  Van...
Lees verder

Ook duurder en schaars voedsel door crisis Oekraïne
Ook duurder en schaars voedsel door crisis Oekraïne Oplopende spanningen tussen grote wereldwijde voedselleveranciers Rusland en Oekraïne zullen de prijzen verder opdrijven en levering hinderen. Het bericht Ook duurder en schaars voedsel door crisis Oekraïne verscheen eerst op Duurzaamnieuws. Antwoorden op Kamervragen over
Lees verder

Brightlands Chemelot Campus driver of  9.6 million euros circular European SYSCHEMIQ project
Brightlands Chemelot Campus driver of  9.6 million euros circular European SYSCHEMIQ project The new international research and demonstration project SYSCHEMIQ is receiving a €9.6 million financial boost from the European Union's Horizon Green Deal program. The program is intended to facilitate the systemic transition to a circular economy
Lees verder

Sessies gemist? Kijk ze hier terug!
Sessies gemist? Kijk ze hier terug! Kijk hier sessies van de Week van de Circulaire Economie terug Bijeenkomst Hel Zeist Isoleert op 22 februari Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

World Hydrogen Summit
World Hydrogen Summit De World Hydrogen Summit (WHS) wordt gehouden op 9, 10 en 11 mei 2022 in Rotterdam. Naast het algemene programma van de WHS, zal er vanuit de RVO op 9 en 10 mei een NL-Paviljoen voor het Nederlandse bedrijfsleven zijn, welke kan dienen als centrale ontmoetingsplek en voor kennissessies wordt... Waar
Lees verder

Save the date: grootste internationale vakbeurs elektrisch vervoer
Save the date: grootste internationale vakbeurs elektrisch vervoer In Oslo vindt van 11 tot en met 15 juni 2022 het Electric Vehicle Symposium plaats (EVS35). Dit is het grootste congres met vakbeurs ter wereld op gebied van elektrisch vervoer. Laat u informeren over de laatste technologische ontwikkelingen en raak geïnspireerd door de
Lees verder

Groene Pluim voor verpakkingsbedrijf CurTec Nederland
Groene Pluim voor verpakkingsbedrijf CurTec Nederland GEA masterclass: Maak micro-deelmobiliteit onderdeel gemeentebeleid "Zijn de files wel het probleem?" Met die vraag zette planoloog Sander Lenferink (Radboud Universiteit Nijmegen) ons beeld van het mobiliteitsprobleem in de energietransitie op zijn kop. Pieter
Lees verder

LIMBURGSE BOMENBOOST
LIMBURGSE BOMENBOOST Op 5 en 6 februari organiseert Meer Bomen Nu de Limburgse Bomen Boost. Limburgse boeren en burgers hebben samen plek voor 70.000 bomen en struiken. 50 verschillende boeren en burgers hebben deze bomen besteld en willen ze planten voor klimaat en biodiversiteit. Maar om deze bomen ook daadwerkelijk...
Lees verder