Doorgaan naar hoofdcontent

Freonen-gemeente Leeuwarden kiest voor elektrische heftruck

de Duurzame Wereld
Freonen-gemeente Leeuwarden kiest voor elektrische heftruck
Freonen-gemeente Leeuwarden kiest voor elektrische heftruck Het ontbrekende puzzelstukje in de energietransitie Voor een emissievrije realiteit racen we tegen de klok. Over minder dan een decennium stoten we de helft minder schadelijke broeikasgassen uit en in 2050 zijn we CO2- én energieneutraal. In onze strijd voor
Lees verder

Impact Vastgoed en aan de Stegge Twello slaan eerste paal nieuw fulfilment center voor Picnic in Zwolle
Impact Vastgoed en aan de Stegge Twello slaan eerste paal nieuw fulfilment center voor Picnic in Zwolle Amper een paar maanden na het slaan van de eerste paal van het volledig gerobotiseerde fulfilment center voor Picnic in Ridderkerk, zijn ontwikkelaar Impact Vastgoed en bouwbedrijf Aan de Stegge Twello nu ook gestart met de bouw in Zwolle. De
Lees verder

Aanbieding Masterplan Elektrisch Vliegen
Aanbieding Masterplan Elektrisch Vliegen Storm Eunice: deel dak stadion ADO Den Haag met zonnepanelen waait weg Noordwest-Europa is in de ban van storm Eunice. Die vernielde al de O2 Arena in Londen en in Nederland zijn al 2 doden gevallen. Ook is een deel van het dak van het ADO Den Haag Stadion weggewaaid; mét
Lees verder

Energiecafé Verduurzamen woningen groot succes!
Energiecafé Verduurzamen woningen groot succes! De voorlichtingsavond van Boekel Energie in samenwerking met de gemeente Boekel was zeer geslaagd. Meer als honderd Boekelnaren kregen informatie over het isoleren, verduurzamen en anders verwarmen van hun huis, EnergieCafé op woensdag 9 maart: verduurzamen van je huis Hoe
Lees verder

Young Solar Challenge RC-Solar Klasse | Junior Class - 2022
Young Solar Challenge RC-Solar Klasse | Junior Class - 2022 hoe denkt de politiek over de energietransitie Met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen op 16 maart, hebben wij de actieve politieke partijen in onze gemeente enkele vragen voorgelegd. Alle vragen hebben betrekking op duurzaamheid of de
Lees verder

Global Methane Tracker 2022
Global Methane Tracker 2022 TenneT verzoekt ACM tot aanpassing FCR-inzet Nationale transmissienetbeheerder TenneT heeft bij ACM een verzoek ingediend voor verhoging van de minimale inzet van FCR voor gelimiteerde bronnen [...] Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel
Lees verder

Ontwerp-investeringsplan en reacties ingediend bij de ACM
Ontwerp-investeringsplan en reacties ingediend bij de ACM Westland Infra heeft zijn ontwerp-investeringsplan 2022 naar de toezichthouder ACM gestuurd.       TenneT verzoekt ACM tot aanpassing FCR-inzet Nationale transmissienetbeheerder TenneT heeft bij ACM een verzoek ingediend voor verhoging van de minimale
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over CCS-installatie bij waterstofproject Shell
Antwoorden op Kamervragen over CCS-installatie bij waterstofproject Shell Minister Jetten (Klimaat en Energie) stuurt zijn antwoorden op vragen over de CSS-installatie (carbon capture and storage) bij een waterstofproject van Shell. De vragen zijn gesteld door de Tweede Kamerleden Teunissen en Van Raan (PvdD). Betuwewind in
Lees verder

Mobiele showroom Duurzaam Bouwloket afgelast vanwege harde wind
Mobiele showroom Duurzaam Bouwloket afgelast vanwege harde wind Online informatieavond: De Zundertse aanpak naar aardgasvrij wonen Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder