Doorgaan naar hoofdcontent

Freonen-samenwerking: Heerenveen en Omrin willen Circulair Ambachtscentrum; Friesland College neemt deel

de Duurzame Wereld
Freonen-samenwerking: Heerenveen en Omrin willen Circulair Ambachtscentrum; Friesland College neemt deel
Freonen-samenwerking: Heerenveen en Omrin willen Circulair Ambachtscentrum; Friesland College neemt deel Studenten ROC Friese Poort op excursie naar project Bouwgroep Dijkstra Draisma Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de
Lees verder

Capaciteitstarief: Nelectra vraagt minister en VREG langetermijnvisie en rust te bewaren
Capaciteitstarief: Nelectra vraagt minister en VREG langetermijnvisie en rust te bewaren Nelectra vraagt minister Demir en energieregulator VREG om een langetermijnvisie omtrent het capaciteitstarief te ontwikkelen en zo de rust terug te laten keren in de Vlaamse installatiesector. RVO: veel belastingstelling voor
Lees verder

Raad stemt in met Islamitische begraafplaats op Tolsteeg
Raad stemt in met Islamitische begraafplaats op Tolsteeg De Utrechtse gemeenteraad heeft ingestemd met het voorstel van het college om een deel van de begraafplaats Tolsteeg aan te wijzen als particuliere Islamitische begraafplaats. Het terrein wordt uitgegeven aan Verenigde Utrechtse Moslims (VUMO). VUMO is een samenwerkingsverband van acht
Lees verder

In memoriam: prof. ir. Rob Kouffeld
In memoriam: prof. ir. Rob Kouffeld Op 21 januari overleed op 82-jarige leeftijd Rob Kouffeld; oud-hoogleraar Energievoorziening aan de TU Delft, voormalig voorzitter van de NVvK en actief in tal van organisaties op het gebied van techniek en energievoorziening. Professor Henk van der Ree schreef als oud-collega van Rob een in...
Lees verder

Verslag Circulair Café: Elf circulaire stappen vooruit, één terug?
Verslag Circulair Café: Elf circulaire stappen vooruit, één terug? Testen Zonnepark de Grift begonnen Eind 2021 werd de bouw van Zonnepark de Grift afgerond. In januari kon het testen van het eerste Nijmeegse burgerzonnepark beginnen. Zonneparkdirecteur Pim de Ridder doet verslag. Het bericht Testen Zonnepark de Grift
Lees verder

Testen Zonnepark de Grift begonnen
Testen Zonnepark de Grift begonnen Eind 2021 werd de bouw van Zonnepark de Grift afgerond. In januari kon het testen van het eerste Nijmeegse burgerzonnepark beginnen. Zonneparkdirecteur Pim de Ridder doet verslag. Het bericht Testen Zonnepark de Grift begonnen verscheen eerst op Burgers geven energie.       IAEA
Lees verder

Doe mee met onze nieuwe zonnedaken voorjaar 2022
Doe mee met onze nieuwe zonnedaken voorjaar 2022 Goed nieuws! De komende maanden werken we door heel Enschede aan 5 nieuwe zonnestroomprojecten op dak. We maken gebruik van de nieuwe subsidieregeling voor energiecoöperaties: SCE (subsidieregeling coöperatieve energieopwekking), ook... Lees meer » Vaststellen nieuw exit punt
Lees verder

Appreciatie motie Rijksbrede inkoop PFAS houdende producten
Appreciatie motie Rijksbrede inkoop PFAS houdende producten Beantwoording vragen over de beruchte bocht bij de afrit A1 richting snelweg A30 bij Barneveld Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Community of Practice: sturen op maatschappelijke impact
Community of Practice: sturen op maatschappelijke impact ... Oosterpoort van start met 'Goede Starttraining' The post Oosterpoort van start met 'Goede Starttraining' appeared first on Grunneger Power. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor
Lees verder