Doorgaan naar hoofdcontent

Friese installateur van zonnepanelen AddSolar failliet

de Duurzame Wereld
Friese installateur van zonnepanelen AddSolar failliet
Friese installateur van zonnepanelen AddSolar failliet AddSolar is failliet. De rechtbank Noord-Nederland heeft het faillissement uitgesproken van de in het Friese Leeuwarden gevestigde installateur van zonnepanelen. Het bedrijf telt zo'n 10 medewerkers.       HVC plaatst 26.000 zonnepanelen op voormalige
Lees verder

Belastingdienst start experiment voor eerdere inzage in teruggave btw op zonnepanelen
Belastingdienst start experiment voor eerdere inzage in teruggave btw op zonnepanelen De Belastingdienst start dit jaar een experiment waarmee kopers van zonnepanelen eerder inzicht kunnen krijgen in de hoeveelheid geld zij terugkrijgen in het kader van de btw-teruggave voor zonnepanelen. Definitief geen doorstart voor
Lees verder

Schouwburg Ogterop icoonproject circulair bouwen
Schouwburg Ogterop icoonproject circulair bouwen De gemeente Meppel wil circulair bouwen bij de vernieuwbouw van schouwburg Ogterop en gaat daar extra geld voor reserveren. Met de vernieuwbouw wordt ingezet op het versterken en toekomstbestendig maken van het cultureel aanbod in Meppel en de regio. Maar ook met het werk zelf is de duurzame...
Lees verder

Save the date: 28 februari 2021, 13.00 uur – 15.00 uur
Save the date: 28 februari 2021, 13.00 uur – 15.00 uur Friese installateur van zonnepanelen AddSolar failliet, eigenaren tekenen bezwaar aan AddSolar is failliet. De rechtbank Noord-Nederland heeft het faillissement uitgesproken van de in het Friese Leeuwarden gevestigde installateur van zonnepanelen. De eigenaren
Lees verder

Arturo gaat voor een duurzamere toekomst
Arturo gaat voor een duurzamere toekomst Arturo maakt een nieuwe stap. Een stap richting een duurzamere toekomst. Als Arturo, maar ook als merk van Uzin Utz uit Haaksbergen. Met de nieuwe herpositionering en campagne haalt Arturo de natuur naar binnen. Stap voor stap. Vloer voor vloer. Arturo. Floors for change.  Met de nieuwe campagne...
Lees verder

Minister Crevits wil waterstof uit Australiƫ importeren en Vlaamse waterstofexpertise uitvoeren
Minister Crevits wil waterstof uit Australiƫ importeren en Vlaamse waterstofexpertise uitvoeren The Italian clawback measures against renewables pose serious threats to the energy transition in Italy and Europe Article 16 of the Italian Law Decree 04/2022 ("DL Sostegni ter") introduces discriminatory measures between
Lees verder

Handhavingsrapportages MAA, RTHA en LA
Handhavingsrapportages MAA, RTHA en LA Eerste ervaringen en lessen na een jaar BENG Om concrete antwoorden te geven op de vragen die spelen over de haalbaarheid en aantoonbaarheid van energieprestaties heeft House Energy Optimum een serie kennispapers geschreven over de BENG-regelgeving.
Lees verder

Gasopslagen vrij essentieel geworden voor borging leveringszekerheid
Gasopslagen vrij essentieel geworden voor borging leveringszekerheid De gasleveringszekerheid moet geborgd worden door voldoende aanbod en opslag (volume en capaciteit). De winter-zomer-prijsspreiding en de gasprijspiek in december laten zien dat de gasopslagen vrij essentieel zijn geworden en dat niet altijd op marktprikkels kan worden gerekend.
Lees verder

Maandrapportage corona-inhaalslag examens CBR
Maandrapportage corona-inhaalslag examens CBR Gemeente hergebruikt straatmeubilair uit gevangenis Met de duurzame sloop van de gevangenis in Zwaag, is er materiaal vrijgekomen voor hergebruik. En daar is de gemeente erg blij mee. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder