Doorgaan naar hoofdcontent

Gemeente Sliedrecht doet mee aan de Duurzame Bedrijven Route

de Duurzame Wereld
Gemeente Sliedrecht doet mee aan de Duurzame Bedrijven Route
Gemeente Sliedrecht doet mee aan de Duurzame Bedrijven Route Steeds meer bedrijven zien de noodzaak en voordelen van duurzaam ondernemen. Voor hen zijn duurzame koploperbedrijven een waardevolle bron van kennis & inspiratie. Om goede voorbeelden in de regio onder de aandacht te brengen, doet gemeente Sliedrecht mee aan de Nationale Duurzame
Lees verder

Waterschap en Yuverta tekenen intentieverklaring
Waterschap en Yuverta tekenen intentieverklaring Waterschap Hollandse Delta en Yuverta hebben de intentieverklaring 'Duurzaam samenwerken aan de groenblauwe toekomst' ondertekend. 'Nu is het tijd om duurzaam door te pakken' In maart zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen. Hiermee komt een einde aan vier jaar Duurzaam Doen,
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over het bericht Spoorbrug in Maastricht wordt gesloopt: slechts 15 treinen na renovatie va...
Beantwoording Kamervragen over het bericht Spoorbrug in Maastricht wordt gesloopt: slechts 15 treinen na renovatie van 33 miljoen       Extra stappen toezicht ILT veilige vliegroutes       Zesde voortgangsrapportage veiligheid Schiphol
Lees verder

Nieuwsbrief februari 2022
Nieuwsbrief februari 2022 Beste lezer, Dit bericht is zojuist verschenen op de website van DEC Dommelstroom. Goudse Energie Wijzer en duurzaamheidsdebat Welke onderwerpen staan op de duurzame agenda van de Goudse politieke partijen? Wat willen zij over vier jaar gerealiseerd of verbeterd hebben ‒ en hoe gaan ze dat doen?
Lees verder

Finalisten van SBI Initiatief van het Jaar verkiezing 2022 zijn bekend
Finalisten van SBI Initiatief van het Jaar verkiezing 2022 zijn bekend Ook dit jaar gaat de vakjury van de SBI Initiatief van het Jaar- verkiezing op zoek naar de allerbeste en meest impactvolle duurzame initiatieven van Nederland, op initiatief van Sustainable Brand Index ™. Deze groene vakprijs is een eerbetoon aan een uitzonderlijk duurzaam
Lees verder

a.s.r. real estate levert lokaal opgewekte zonne-energie aan H&M en Costes
a.s.r. real estate levert lokaal opgewekte zonne-energie aan H&M en Costes a.s.r. real estate heeft namens het ASR Dutch Prime Retail Fund huurovereenkomsten met H&M en Costes gesloten voor de afname van lokaal opgewekte zonne-energie. Na zonnepanelen op daken van supermarkten plaatst a.s.r. real estate nu ook zonne-panelen op daken van winkels in
Lees verder

Unieke circulaire fietsverbinding op Hessenpoort aangelegd
Unieke circulaire fietsverbinding op Hessenpoort aangelegd Onlangs zijn op bedrijventerrein Hessenpoort een uniek fietspad en fietsbrug in gebruik genomen. Het fietspad bestaat namelijk voor 80% uit hergebruikt materiaal en is gemakkelijk te verplaatsen. Zo speelt het in op duurzame wensen van Zwolle en zijn we voorbereid
Lees verder

Duurzaamheidsprojecten op middelbare scholen tijdens de Week van de Circulaire Economie
Duurzaamheidsprojecten op middelbare scholen tijdens de Week van de Circulaire Economie Tijdens de Week van de Circulaire Economie hebben bovenbouwleerlingen van Het Schoter en het Rudolf Steiner College duurzame ondernemersplannen gepresenteerd. In totaal deden zo'n 200 leerlingen aan de projecten mee. Sietsche Eppinga is
Lees verder

Gemeenten, Provincie en Wetterskip ondertekenen derde ANNO-samenwerking
Gemeenten, Provincie en Wetterskip ondertekenen derde ANNO-samenwerking Noordoost Fryslân wil in 2040 de topregio van Noord-Nederland zijn om te wonen, werken en recreëren. Met de nadruk op sûn, grien en ûndernimmend - vitaal, duurzaam en ondernemend. Alles kan weer open in 3 stappen Het aantal coronabesmettingen is
Lees verder