Doorgaan naar hoofdcontent

Global Recycling Day 2022 - Doen jullie mee?

de Duurzame Wereld
Global Recycling Day 2022 - Doen jullie mee?
Global Recycling Day 2022 - Doen jullie mee? 70 Extra laadpalen voor eind 2022 Steeds meer mensen rijden elektrisch. Wij vinden dat een goede ontwikkeling en stimuleren het rijden op schone brandstoffen graag. Zo krijgen we steeds meer vormen van duurzaam vervoer in onze gemeente. Meer elektrisch rijden betekent ook dat
Lees verder

Procedure aanvulling vergunningaanvraag Wet natuurbescherming en passende beoordeling wijziging Luchthavenverkeerbesl...
Procedure aanvulling vergunningaanvraag Wet natuurbescherming en passende beoordeling wijziging Luchthavenverkeerbesluit Schiphol Op naar een mooie lente met een duurzaam tuinhuis Het ziet er buiten nog allesbehalve zomers uit, maar het opkomen van de eerste krokussen betekent dat de lente weer in zicht is. Met een
Lees verder

Europese Commissie komt met regels die bedrijven verplichten mensenrechten en milieu in mondiale waardeketens te eerb...
Europese Commissie komt met regels die bedrijven verplichten mensenrechten en milieu in mondiale waardeketens te eerbiedigen De Europese Commissie heeft vandaag een voorstel aangenomen voor een richtlijn over passende zorgvuldigheid in het bedrijfsleven op het gebied van duurzaamheid. Het voorstel moet duurzaam en verantwoord gedrag van
Lees verder

De Nieuwe Haven: focus op maritieme industrie en energie
De Nieuwe Haven: focus op maritieme industrie en energie De Nieuwe Haven moet de bedrijfshaven in de regio worden voor ontwikkeling van duurzame schone scheepvaart met Arnhemse innovaties. De maritieme maakindustrie en energie staat voorop, passend binnen de Arnhemse identiteit. Met het implementatieplan Nieuwe Haven brengt het college van
Lees verder

Vacature: FSFE zoekt Junior Analist
Vacature: FSFE zoekt Junior Analist Another green check for the lead-free* REC Alpha Pure: Certified as a Low Carbon Footprint solar panel Maak jij samen met ons N... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Zo zorg je voor een succesvolle meerjaren onderhoudsplanning
Zo zorg je voor een succesvolle meerjaren onderhoudsplanning Maak je gebruik van een meerjaren onderhoudsplanning (MJOP) of wil je hiermee starten? Verbeter je assetmanagement door een MJOP op een gestandaardiseerde manier in te zetten en te beheren, zodat je eenvoudiger een relatie legt tussen onderhoudsactiviteiten en het gewenste
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over het bericht 'Grote problemen op het stroomnet, provincies willen kiezen wie aansluitin...
Beantwoording Kamervragen over het bericht 'Grote problemen op het stroomnet, provincies willen kiezen wie aansluiting krijgt' Minister Jetten (Klimaat en Energie) beantwoordt Kamervragen over het bericht 'Grote problemen op het stroomnet, provincies willen kiezen wie aansluiting krijgt'. De leden Bontenbal (CDA) en Kröger (GroenLinks) hebben de
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen uit het schriftelijk overleg verlenging radiovergunningen
Antwoorden op Kamervragen uit het schriftelijk overleg verlenging radiovergunningen Minister Adriaansens (Economische Zaken en Klimaat) geeft antwoord op vragen van de vaste commissie voor Economische Zaken en Klimaat van de Tweede Kamer tijdens een schriftelijk overleg, over de vergoeding van de noodverlenging van de radiovergunningen.
Lees verder

Certificering van hernieuwbare elektriciteit op uurbasis een stap dichterbij
Certificering van hernieuwbare elektriciteit op uurbasis een stap dichterbij Eneco heeft in samenwerking met FlexiDAO, Microsoft en CertiQ twee succesvolle pilots afgerond om de haalbaarheid van een uurlijks certificeringsprogramma voor elektriciteit aan te tonen. De pilots bestonden uit het uitgeven en weer inwisselen van zogenaamde (uurlijkse)
Lees verder