Doorgaan naar hoofdcontent

Goudse Energie Wijzer en duurzaamheidsdebat

de Duurzame Wereld
Goudse Energie Wijzer en duurzaamheidsdebat
Goudse Energie Wijzer en duurzaamheidsdebat Welke onderwerpen staan op de duurzame agenda van de Goudse politieke partijen? Wat willen zij over vier jaar gerealiseerd of verbeterd hebben ‒ en hoe gaan ze dat doen? Die vragen staan centraal in het duurzame verkiezingsdebat op maandag 7 maart om 20.00 uur in Cultuurhuis de Garenspinnerij. De...
Lees verder

TU Delft presenteert nieuwe massive open online courses over energietransitie
TU Delft presenteert nieuwe massive open online courses over energietransitie TU Delft heeft een serie van 4 nieuwe massive open online courses (MOOCs) over 'Intelligent and Integrated Energy Systems' gelanceerd. Zo wil de universiteit helpen de energietransitie te versnellen. De Centrale BTW Teruggave en Zonopwekken slaan
Lees verder

Actueel overzicht van waterstofontwikkelingen in Nederland
Actueel overzicht van waterstofontwikkelingen in Nederland Waterstof ontwikkelt zich in een razendsnel tempo. Het (innovatie) ecosysteem rondom waterstof, het netwerk van personen en organisaties dat met waterstof bezig is, groeit hard. Er zijn veel nieuwe toetreders op dit terrein. De informatiebehoefte is groot.
Lees verder

Duurzame bouwmaterialen: dit zijn de opties
Duurzame bouwmaterialen: dit zijn de opties Als je een huis wil bouwen of verbouwen zijn er veel factoren om over na te denken. Kleuren, vormen, budget én bouwmaterialen. Ben jij een doorgewinterde doe-het-zelver of besteed je de klus liever uit? Hoe dan ook, de duurzaamheid van je woning wordt mede bepaald door de gebruikte bouwmaterialen....
Lees verder

Guido van Loenen (Rijne Energie) over Energielandschap Rijnenburg en Reijerscop
Guido van Loenen (Rijne Energie) over Energielandschap Rijnenburg en Reijerscop Rijne Energie wil een energielandschap creëren in de polders Rijnenburg en Reijerscop. In dit project werkt de lokale energiecoöperatie samen met Eneco, BHM Solar en De Windvogel. "Wij onderkenden al snel dat wij andere partijen nodig zouden hebben om onze ambitie te
Lees verder

De sociaal-culturele kant van transitie in de bouw
De sociaal-culturele kant van transitie in de bouw In transities is het noodzakelijk om de technische kant te overstijgen en de sociaal-culturele kant te includeren. Welke dynamiek speelt er in deze tijden van chaos in de bouwsector? Hoe versnellen we gezamenlijk de koers en nemen we iedereen daar tegelijkertijd in mee? Laten we uitsteken boven...
Lees verder

Energiebelasting 2022 veranderd!
Energiebelasting 2022 veranderd! Het zal u niet zijn ontgaan dat de energieprijzen de afgelopen periode sterk gestegen zijn, waarbij door de stijging van de gasprijs ook de prijs voor elektriciteit sterk stijgt. Om het effect van de stijgende gas- en  elektriciteitsprijzen voor particulieren enigszins te dempen heeft de...
Lees verder

Duurzaamheidsprojecten op middelbare scholen tijdens de Week van de Circulaire Economie
Duurzaamheidsprojecten op middelbare scholen tijdens de Week van de Circulaire Economie Tijdens de Week van de Circulaire Economie hebben bovenbouwleerlingen van Het Schoter en het Rudolf Steiner College duurzame ondernemersplannen gepresenteerd. In totaal deden zo'n 200 leerlingen aan de projecten mee.
Lees verder

LEADER in het nieuwe Gemeenschappelijk Landbouwbeleid
LEADER in het nieuwe Gemeenschappelijk Landbouwbeleid Plattelandsontwikkeling door, voor en van burgers zelf, dat is kort gezegd waar LEADER voor staat. LEADER maakt onderdeel uit van het huidige Plattelandsontwikkelingsprogramma (POP3). In de komende programmaperiode van het Gemeenschappelijk landbouwbeleid (GLB) komt LEADER terug en krijgt een
Lees verder