Doorgaan naar hoofdcontent

Holland Solar over vol stroomnet: ‘Windmolens en zonnepanelen zijn niet het probleem’

de Duurzame Wereld
Holland Solar over vol stroomnet: 'Windmolens en zonnepanelen zijn niet het probleem'
Holland Solar over vol stroomnet: 'Windmolens en zonnepanelen zijn niet het probleem' Windmolens en zonnepanelen zijn niet zozeer het probleem dat ten grondslag ligt aan het volle stroomnet. Ze vormen juist een deel van de oplossing. Dat stellen Energie-Nederland, Holland Solar en NWEA. Esdecs FlatFix Fusion: geschikt voor
Lees verder

1 Feb 2022 | Story Wetlands: the unsung heroes of the planet
1 Feb 2022 | Story Wetlands: the unsung heroes of the planet Met deze foto's heb je een mooi, duurzaam en uniek Valentijns cadeau te pakken Soms heb je een ander perspectief nodig om de volle schoonheid en bijbehorende kwetsbaarheid van de aarde te kunnen zien. Dat had de Franse fotograaf Yann Arthus-Bertrand al door
Lees verder

Regenerative Earth Decade: EUROSOLAR's call for Climate Peace Diplomacy
Regenerative Earth Decade: EUROSOLAR's call for Climate Peace Diplomacy While the Earth has begun to burn in a fossil-fuelled climate fire, the fuse of World War III also smoulders on two geopolitical fronts: in Eastern Europe and the South China Sea. Both hotbeds of conflict now threaten to spiral out of control. Both are fossil-fueled, and both
Lees verder

Community of Practice: Science Based Targets 2022
Community of Practice: Science Based Targets 2022 ... Minister Jetten start ingebruikname Smart Energy Hub Zwolle Tijdens zijn eerste werkbezoek heeft minister Rob Jetten (Klimaat en Energie) op 31 januari de rioolwaterzuiveringsinstallatie Hessenport in Zwolle bezocht. Daar verrichtte hij de symbolische
Lees verder

Door de bewonersbril: het belang van goede communicatie
Door de bewonersbril: het belang van goede communicatie Toen er eind 2017 plannen werden gemaakt om de Bloemenbuurt in Didam op te knappen, zette Plavei duurzaamheid direct hoog op de agenda. De woningcorporatie werkt sindsdien samen met de bewoners en de gemeente Montferland aan het energieneutraal maken van de wijk. Een groot deel van de…
Lees verder

Verplichte toepassing zonnepanelen bij ingrijpende renovatie van kracht: RVO presenteert rekentool
Verplichte toepassing zonnepanelen bij ingrijpende renovatie van kracht: RVO presenteert rekentool De verplichte toepassing van een zonneboiler, zonnepanelen of warmtepomp bij ingrijpende renovatie is per vandaag – 1 februari 2022 – officieel van kracht. RVO heeft voor de verplichting een rekentool ontwikkeld. Inwoners
Lees verder

Kwartiermaker maakt werk van Human Capital Agenda Laadinfra
Kwartiermaker maakt werk van Human Capital Agenda Laadinfra Hoe zorgen we voor voldoende en goed gekwalificeerde mensen om de groei van elektrische laadinfrastructuur bij te kunnen benen? Dat hebben NKL en ElaadNL... Inventarisatie NVDE arbeidsmarkt – hoge gasprijs – gemeenteraadsverkiezingen – coalitieakkoord De
Lees verder

Nieuws windmolens Nieuwleusen Synergie
Nieuws windmolens Nieuwleusen Synergie De Coöperatie Nieuwleusen heeft een aantal nieuwsfeiten te melden. Voor de eerste keer na de bouw van de beide windmolens wordt komende maand de vergoeding aan de omwonenden uitgekeerd. Daarnaast is de stroomopbrengst bekend over een langere periode. Helaas draait één van de molens niet naar...
Lees verder

Verdien geld voor de coöperatie
Verdien geld voor de coöperatie De stroom die door de zonne-installaties in Lage en Hooge Zwaluwe geproduceerd wordt, wordt door ons verkocht aan energieleverancier Greenchoice, de grootste groene energieleverancier van Nederland. Als je op zoek bent naar een nieuwe energieleverancier … Verdien geld voor de coöperatie...
Lees verder